Wpis z mikrobloga

#luxmed #krakow #zalesie #stomatologia lekarz wystawił mi skierowanie na konsultacje z mikroskopem (cokolwiek to ma być to chyba sprawdzenie czy się ząb nadaje do kanałowego?) na portalu pacjenta info że brak możliwości umówienia wizyty prosimy o kontakt z infolinia. No to dzwonię i okazuje się że to jakiś super tajny rodzaj wizyty bo infolinia nie ma możliwości umówienia wizyty xd tylko rejestracja może to zrobić więc przekażą moje zapytanie i w ciągu 2 dni (xD) ktoś ma oddzwonić. Zadałem pytanie konsultantce to po co jest infolinia jak oni nic nie mogą no i czemu na portalu wprowadzają w błąd (mogli napisać wprost kontaktuj się z rejestracją w placówce nr 12345) po chwili ciszy w głosie Pani pojawił się wyraźny głośno słyszalny FOCH żenada standardy obsługi klienta jak za komuny
  • 12
  • Odpowiedz
@czarnobialyblog: no nie bardzo. Jak już to się robi mikroCBCT i na jego podstawie kwalifikuje do leczenia. Nie wiem co mogą mieć na myśli. Może nie mają CBCT (ale w Krakowie to byłoby super dziwne). A może mają jakieś dwoje procedury (choć 2 lata temu pracowałam w luxmedzie i nie przypominam sobie niczego takiego).
  • Odpowiedz