Wpis z mikrobloga

@TheGreatest: to nie są jakieś pieniądze dla Gazpromu tylko nasze pieniądze MILIARD ponad MILIARD BAA 1.7MILIARDA. Przecież ty tępo podajesz "niszczona demokracja" a nie podajesz niczego konkretnego. Piperzysz jakieś populizmy
Jak tak dalej pójdzie, to nie będzie innego wyjścia jak stąd po prostu wyjechać.


@TheGreatest:

Serio, PiS kończy drugą kadencję, a ty dopiero rozważasz wyjazd? Jak sie uchowaleś 8 lat? W Bieszczadach?

Błagam Was idźmy w tym roku na wybory...

niszczenia demokracji...


Już zniszczyli demokrację, wyborów nie będzie XD
@TheGreatest: Pójdę i zagłosuję na PiS. Pierwszą partię wolnej Polski, która doceniła ludzi starszych i sprawiła, że jesień życia nie musi się kojarzyć z nędzą. Szacunek dla starszych to podstawy naszej cywilizacji!
Mimo że jestem na emigracji, będę pierwszy przy urnie w dniu wyborów.


@oz666: wszystkim na emigracji powinni zabrać prawa wyborcze. Płacisz podatki za granicą to się #!$%@? od naszego kraju.

I nie, nie jestem pisowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ogau Kolega wybaczy ale co drugą zarobioną koronę wydaję w Polsce przez co płacę podatki pośrednie a i ulga abolicyjna mnie nie objęła więc musialem zapłacić różnicę w podatku dochodowym. Częściowo to panstwo polskie zmusiło mnie do emigracji zarobkowej i nawet będąc tu gdzie jestem dokladam się regularnie do zasiłków dla Karyn i Oskarków oraz całego rozdawnictwa. Od 18-tki nie opuściłem żadnych wyborów i nikt nie jest w stanie odebrać mi prawa
Mimo że jestem na emigracji, będę pierwszy przy urnie w dniu wyborów.


@oz666: pisowcy i o tym pomysleli i wprowadzaja zmiany, ktore maja utrudnic liczenie glosow za granica
Właśnie dlatego oddam głos w miejscowości w której jestem zameldowany.. Specjalnie z tej okazji przylecę kilka dni wcześniej:) Pisiurki doskonale wiedzą że za granicą ludzie głosują nie po ich myśli a polonii na świecie z prawem do oddania głosu trochę jest. W moim odczuciu wyścig w tych wyborach będzie bardzo wyrównany (jak to miało miejsce przy wyborach prezydenckich) i mam wrażenie że ta część głosów może im bardzo zrobić pod górkę (oby
@TheGreatest: już wyjeżdżacie stąd od 2015r i dalej nie możecie wyjechać.
A ja tu zostanę. Nawet jak będzie NWO i inwigilizacja, to nie wyjadę. Wolę być śledzony przez polskich patriotów niż przez globalistyczne elity
Mimo że jestem na emigracji, będę pierwszy przy urnie w dniu wyborów.


@oz666: po co? Przecież masz już nową ojczyznę, dużo lepszą i bogatszą niż Polska nawet bez PiS-u.
Kolega wybaczy ale co drugą zarobioną koronę wydaję w Polsce przez co płacę podatki pośrednie


@oz666: a ja mam to w piździe. Wracaj do kraju albo wydawaj swoje korony w Czechach, Norwegii czy innej Szwecji. Uciekłeś z kraju to daj nam spokój. Większość emigrantów głosuje na PiS, co tylko potwierdza, że mam 100% racji