Wpis z mikrobloga

Jestem zmuszony raz na zawsze rozprawić się z jednym z największych mitów wykopowych. Nie było nigdy tego słynnego wielkiego napływu Ukrainek do Polski. Zarówno w latach 2020, 2021, 2022 i 2023 liczba przybywających i zostających tu mężczyzn była mniej więcej o połowę większa niż kobiet. Z roku na rok mamy coraz gorzej i stąd brak polepszenia się rynku matrymonialnego.
Źródło: https://migracje.gov.pl
Tysiące debat wykopowych było o tym co nigdy nie zaistniało...
#przegryw #ukraina #ukrainki #p0lka
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88: To wszystko na co się stać. A może byś się tak przyznała, że to co piszesz jest nijak logiczne?
Narzekasz na polskich mężczyzn ale według ciebie nam nie wolno na kobiety. Sam dobrze wiem jak feministki(oraz ty wyżej) dociągnęły do perfekcji obwinianie za wszystko całego świata tylko nie siebie.
  • Odpowiedz
@Bonapartysta: ja mam neutralny stosunek do płci do kobiet też się dowalam, natomiast ty robisz z siebie największą ofiarę świata i jeszcze mówisz "my" jakbyś próbował komuś zaimplikowac że jesteś głosem wszystkich facetów, weź się nad sobą zastanów bo jest kiepsko
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88: My czyli mężczyźni albo tak zwane przegrywy albo kto jak woli. Nie jestem głosem wszystkich i nigdzie tak nie twierdze, więc bijesz w chochoła.
To ty tutaj narzekasz na polskich mężczyzn, prezentujesz swoje oczekiwania i opiewasz ukrów oraz Włochów a ja napisałem, że nam jest wszystko jedno jeśli chodzi o wasz los. Z tego wszystkiego wynika kto naprawdę jest obojętny a kto tak tylko deklaruje.
  • Odpowiedz
@Bonapartysta:
1) pisz ja nie my (nikt ci nie dał prawa mówić za innych ludzi
2) to fakt na Ukrainie jest więcej męskich tradycyjnych facetów którzy wierza w rodzinę czynami a nie gadaniem
3) kobiety statystycznie pracują na 2 etaty praca i dom a mimo to nie zobaczysz nigdzie tak narzekajacych kobiet na swój los jak to robia faceci
4) zastanow się czy gdybyś był kobieta to byś chciał być z
  • Odpowiedz
  • 0
@Linnior88: Kobiety, kobiety ble ble ble. Mężczyzn ma każdy w dupie, mężczyźnie nigdy nie wolno narzekać i zawsze ma być dla was przydatny. Takiego wała. Mam w dupie tą martyrologie feministyczną jaką tu wypisujesz i ten stek bzdur. Należy zakończyć tą jałową dyskusje bo ja wszystko co chciałem już napisałem ale jak tamto nawet nie dociera to o czym my mówimy.
  • Odpowiedz
@Bonapartysta: twój cały problem to praktycznie jesteś ty xD jeśli ktoś się zna na psychologii to wodzi ze masz nasrane w bani, ciągle tylko " ja ja ja " żyjesz w jakimś odklejeniu gdzie masz się za jakiegoś księcia xD
  • Odpowiedz