Wpis z mikrobloga

Jestem zmuszony raz na zawsze rozprawić się z jednym z największych mitów wykopowych. Nie było nigdy tego słynnego wielkiego napływu Ukrainek do Polski. Zarówno w latach 2020, 2021, 2022 i 2023 liczba przybywających i zostających tu mężczyzn była mniej więcej o połowę większa niż kobiet. Z roku na rok mamy coraz gorzej i stąd brak polepszenia się rynku matrymonialnego.
Źródło: https://migracje.gov.pl
Tysiące debat wykopowych było o tym co nigdy nie zaistniało...
#przegryw #ukraina #ukrainki #p0lka
  • 30
Dla siebie jestem pełnym człowiekiem


@Bonapartysta: Ach, ta duma z bycia sfrustrowanym kretynem. Jakbyście się incele skupili na faktycznych problemach mężczyzn, czyli prawach ojców czy alkoholizmem zamiast płakać nad niezamoczeniem, to może byłaby jako tako uzasadniona.
Przejawem twojej urody- to tak.


@Bonapartysta: I ty jeszcze masz jaja mówić o poprzestawianych priorytetach, ja #!$%@?ę.
Mniej narcyzmu. Wasze urażone ego nie jest niczyją sprawą, przynajmniej do momentu, aż najżałośniejsi z was nie zaczną strzelać po przypadkowych ofiarach. Śmiało. Jeśli nie możesz być ładniejszy, to wytrzymuj sam ze sobą.
@Bonapartysta: Ukraina ukriana ale skąd teraz w Polsce ciemnych mężczyzn? Jak weszłam kiedyś na Badoo to coraz więcej panow z Azji Turcji itp , czy PiS jednak zdecydował się na wydanje pozowlnia na prace panom z innych kontynentów niż Europa?
@Bonapartysta: bo mężczyźni są bardziej potrzebni dla przemysłu dlatego opłaca się bardziej ich ściągać niz kobiety, ty się modl żeby nagle imigracja z Turcji nie ruszyła bo wtedy to już nie macie żadnych witaminek do wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przystojni i nauczeni wychodzenia kobietom w tyłek
@Linnior88: Nie będziemy się o nic modlić. Niech was biorą i gżą, tylko nigdy nie twierdź, że jakikolwiek mężczyzna ma jakiekolwiek zobowiązanie do tego kraju albo do ciebie. Nic nie musimy, ani być "przydatnymi" ani brać jakiekolwiek wymaganie pod uwagę, wasz los i los kraju jest nam obojętny.
@Bonapartysta: szczerze to mi Polak czy Niemiec też nie potrzebny bo z nimi jest tylko ciezej związkach, lepiej Włocha turka czy ukrianca, oni chociaż płacą za kobiety czy im dużo pomagają w życiu, jak kobieta weźmie polaka to nie ma z niego nic oprócz dodatkowej pracy
Właściwie to kobiety w Europie środkowej czy zachodniej są najbardziej frajerzone, płacisz za siebie jak w kulturze zachodniej ale większość obowoazkow domowych i tak robi
@Bonapartysta: słuchaj od Ciebie frustracja bije na kilometr na zasadzie , chce kobiety możliwie jak najbardziej atrakcyjnej i cudownej ale sam od siebie nie będę dawał nikomu nic , to się nie dziw że nikt nie chce roszczeniowych typów
Żadna myslaca poważnie kobieta nie będzie się wiązać z favwtwm który ma stos wymagań i nic to zaoferowania a tym bardziej się da się uwiazac do takiego dzieckiem
Jeśli człowiek wchodzi w
@Linnior88: Póki co to wymagania i roszczenia masz jedynie ty i przenosisz swoją psychikę na innych bo myślisz, że inni myślą tak jak ty. Mamy was gdzieś. Walcie się z Ukraińcami i Włochami, my was nie będziemy tykać. Nie macie nam nic do zaoferowania poza tymi roszczeniami i swoją rozwiązłością.
@Bonapartysta: typowy wykop żali się że żadna go nie chce po czym daje szereg wypowiedzi gdzie jest czarno na białym dlaczego każda normalna kobieta ich unika
Uzalaj się dalej nad sobą i udawaj że to wcale nie twoja wina że jesteś sam xD