Wpis z mikrobloga

Zawiozłem auto do warsztatu po majówce. W między czasie auto wsumie stało tydzien bez jakiejkolwiek pracy mechanika (powiedział mi przez telefon że miał sporo zleceń i musiał się nimi pilnie zająć). Tydzień temu auto miało być zrobione ale mechanik powiedział że dalej występuje błąd (problem z dpfem) i dalej będzie weryfikował. Tak się dobrze składa że mam pracę, do której droga prowadzi przez ten zakład. Ciągle widzę jak moje auto stoi na parkingu tyle że w różnych miejscach, co sprawia że mam wątpliwości w to że faktycznie on coś przy nim robi. Myślę czy dzwonić po tych 5 dniach znowu i się pytać czy wstrzymać sie? Co ile dzwonicie do mechanika jeżeli sam się nie odzywa?

#mechanikasamochodowa #samochody #mechanika
  • 15
@fff112: @seniorwykopek ehh #!$%@? nie mam szczęścia ani do aut ani do mechaników. Jak się nie #!$%@? z nie wiadomej przyczyny (siema check engine) to mechanicy bawią się w niewiadomo co. Najgorsze że zostawiasz mu auto a po takim telefonie "#!$%@?-upominajacym" może niby naprawić, wziąć kasę a potem na drodze nagle się rozkraczy. To jest taki dylemat pijanego kierowcy - jebnac czołowo czy zjechać w rów.
normalny mechanik nie będzie trzymał samochodu uj wie ile bo na tym nie zarabia


@picasssss1: zarabia, ale po czasie. Jak zrobi, to zrobi, za tydzień, albo za dwa. A klient czeka, do innego mechanika już nie pojedzie z tym autem (teraz), pieniądze wpadną, tylko później. A przecież takie auto za darmo stoi, jeść dawać nie trzeba.
Co prawda istnieje ryzyko, że klient już więcej nie przyjedzie, ale gdzie indziej pojedzie, jak
Co ile dzwonicie do mechanika jeżeli sam się nie odzywa?


@northstigma: u mnie wygląda to tak: dzwonię, umawiam się, rano zostawiam auto, o 16 odbieram. Nigdy nie zdarzyło się, żeby mechanik robił auto dłużej niż jeden dzień. To powinien być standard ( ͡° ʖ̯ ͡°)