Wpis z mikrobloga

Zawiozłem auto do warsztatu po majówce. W między czasie auto wsumie stało tydzien bez jakiejkolwiek pracy mechanika (powiedział mi przez telefon że miał sporo zleceń i musiał się nimi pilnie zająć). Tydzień temu auto miało być zrobione ale mechanik powiedział że dalej występuje błąd (problem z dpfem) i dalej będzie weryfikował. Tak się dobrze składa że mam pracę, do której droga prowadzi przez ten zakład. Ciągle widzę jak moje auto stoi na parkingu tyle że w różnych miejscach, co sprawia że mam wątpliwości w to że faktycznie on coś przy nim robi. Myślę czy dzwonić po tych 5 dniach znowu i się pytać czy wstrzymać sie? Co ile dzwonicie do mechanika jeżeli sam się nie odzywa?

#mechanikasamochodowa #samochody #mechanika
  • 15
  • Odpowiedz
Ciągle widzę jak moje auto stoi na parkingu tyle że w różnych miejscach, co sprawia że mam wątpliwości w to że faktycznie on coś przy nim robi.


@northstigma: W sensie myslisz ze celowo go przestawia z miejsca w miejsce zebys sie nie polapal ze nic przy nim nie robi? Jak wy żyjecie XDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@fff112: @seniorwykopek ehh #!$%@? nie mam szczęścia ani do aut ani do mechaników. Jak się nie #!$%@? z nie wiadomej przyczyny (siema check engine) to mechanicy bawią się w niewiadomo co. Najgorsze że zostawiasz mu auto a po takim telefonie "#!$%@?-upominajacym" może niby naprawić, wziąć kasę a potem na drodze nagle się rozkraczy. To jest taki dylemat pijanego kierowcy - jebnac czołowo czy zjechać w rów.
  • Odpowiedz
@northstigma: Kurde, ja zawsze jadę i się umawiam, zostawiam auto na konkretny dzień i jak nic poważnego to zwykle na wieczór zrobione i odbiór, ewentualnie następny dzień..jedź do dobrego warsztatu z terminami a nie mariana co naprawia jak ma czas pod domem..
  • Odpowiedz
normalny mechanik nie będzie trzymał samochodu uj wie ile bo na tym nie zarabia


@picasssss1: zarabia, ale po czasie. Jak zrobi, to zrobi, za tydzień, albo za dwa. A klient czeka, do innego mechanika już nie pojedzie z tym autem (teraz), pieniądze wpadną, tylko później. A przecież takie auto za darmo stoi, jeść dawać nie trzeba.
Co prawda istnieje ryzyko, że klient już więcej nie przyjedzie, ale gdzie indziej pojedzie, jak
  • Odpowiedz
Co ile dzwonicie do mechanika jeżeli sam się nie odzywa?


@northstigma: u mnie wygląda to tak: dzwonię, umawiam się, rano zostawiam auto, o 16 odbieram. Nigdy nie zdarzyło się, żeby mechanik robił auto dłużej niż jeden dzień. To powinien być standard ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz