Wpis z mikrobloga

@calkowitybrakrozumu: polecam telefon i Tomtom go ride - będziesz znał ograniczenia, patrol w krzakach nie powinien Cię zaskoczyć. A na dłuższe wypady aplikację Tomtom Go z subskrypcją. Nie dość, że pobierzesz mapy offline, to będziesz znać ograniczenia, fotoradary oraz średnią prędkość na odcinkowym.
@calkowitybrakrozumu: telefon to rzecz uzytkowa, korzystaj yanosik + jak gdzies musisz dojechac google mapsy, janosik zawsze zabrzeczy, do tego interkom po bluetooth by sie przydal, oczywiscie uchwyt z ladowaniem zeby telefon w polowie drogi sie nie rozladowal
@xede mam lg xpower w szafie, on dość dobrze trzyma baterie, nawet na swój wiek. Boje się używać swojego iPhone na codzień w uchwycie, vo wiem ze ludzia psuje się stabilizacja od drgań. Plus zawsze będę miał w głowie nawet na dobrym uchwycie ze może go wyrzucić i wypadnie na ulice. Co do interkomu mam problem taki ze używam chińczyka jednego z tanszych i często yanosik jak przez Bluetooth daje komunikat to
@calkowitybrakrozumu: "go ride" to dedykowana dla motocykli, która jest jeszcze w fazie beta. Ma dwa poziomy trasy krętej. Pełny Tomtom Go jest teoretycznie samochodowy, ale ma mapy offline i również możesz ustawić trasę krętą jak w urządzeniach Tomtom dedykowanych dla motocykli. W dodatku możesz na stronce "tomtom mydrive" zaplanować trasę i pobrać w aplikacji.
Używam tomtoma w samochodzie na wyjazdach zagranicznych. Zjeździłem Austrie, Francje, Włochy i nie wyłapałem ani jednego mandatu.