Wpis z mikrobloga

Chyba coś jest ze mną nie tak.. jestem przeciętną choć zadbaną szarą myszką 30 plus. Dodam że bezdzietna, bez żadnych rozwodów. Mam pracę, utrzymuję się sama, wynajmuję mieszkanie.
I cholera podobają mi się panowie którzy są w jakimś stopniu zakręceni ( choć moim zdaniem raczej pozytywnie. Nie, żadni czarnoskórzy, Arabowie czy jacyś ludzie ze wschodu czy zachodu ..
Zresztą zawsze podobali mi się jasnoocy blondyni, z charyzmą, poczuciem humoru i pasją. Zwykle kochałam się platonicznie i skrycie w czasach szkolnych w kolegach mojego o pięć lat starszego brata ( co chybaby mu się nie spodobało)
No i ostatnio odmówiłam kontakt z takim jednym szalonym kumplem tego brata, który był znany z różnych tekstów i akcji ( żaden agresywny typ, złodziej czy coś w tym stylu- raczej urodzony Jajcarz) i poczułam że znowu mam motyle w brzuchu. Gadaliśmy godzinami przez kamerę bo gościu mieszka za granicą, nigdy nie był przystojny więc to nie lecenie na jego wygląd mnie tak zafascynowało, ale okazało się że facet oprócz skoków na spadochronie, bungee i innych sportach tego typu lubi jeździć 140 km/h i rozjeżdżać bażanty co mi się bardzo nie spodobało, i dzwoni na Messenger późno w nocy albo jak jestem w pracy mimo że go proszę by tego nie robił. I chyba się na mnie o to obraził..
Z jednej strony ktoś powie szukaj se normalnego chłopa, z drugiej czy ten chłop chciałby być planem b i byłoby to uczciwe? No nie, a ja nie umiem udawać, kłamać itd.
Z drugiej chyba chciałabym mieć kogoś kto mnie będzie inspirował i doda kolorów do mojego szarego życia. Nie chcę być z kimś z przyczyn "ekonomicznych" czy ze strachu przed samotnością. Chciałabym być z kimś kogo pokocham, a czuję że to już chyba nierealne.
Czy komuś udało się poznać kogoś wyjątkowego po trzydziestce?
#rozowypasek #milosc #zwiazki #przegryw
  • 6
facet oprócz skoków na spadochronie, bungee i innych sportach tego typu lubi jeździć 140 km/h


@Szatynka: sama możesz to robić i zobaczysz, że oprócz chwilowego zastrzyku adrenaliny to nic nie daje
wstawisz zdjęcia na tinder i tyle
facet oprócz skoków na spadochronie, bungee i innych sportach tego typu lubi jeździć 140 km/h


@Szatynka: sama możesz to robić i zobaczysz, że oprócz chwilowego zastrzyku adrenaliny to nic nie daje