Wpis z mikrobloga

@typeczek: chłop się upił po pracy w weekend a manistream grilluje temat jakby #!$%@? samolot prowadził. Szkoda że tak nie jechali #!$%@? Kwaśniewskiego który chlal w czasie pracy. Ha tfu na polskie media głównego ścieku
  • Odpowiedz
@typeczek: nie jestem za konfą ani lewicą ale śmieszy mnie to jak się #!$%@? biednego typa za to że się #!$%@?ł w weekend xDDDD

i jeszcze te memy na ten temat robione na siłexDDD Leczcie się ludzie
  • Odpowiedz
Jak powiedzieć, że się jest zbyt młodym by pamiętać kadencję Kwaśniewskiego nie mówiąc, że się jest zbyt młodym by ją pamiętać xD


@Zgrywajac_twardziela: Kwaśniewski był nawalony nawet na oficjalnych spotkaniach międzynarodowych m.in. w Katyniu czy Charkowie. Nie wiem jak mogłeś to wyrzucić z pamięci, to był znak rozpoznawczy Kwacha.
  • Odpowiedz
@djtartini1:

Kwaśniewski był nawalony nawet na oficjalnych spotkaniach międzynarodowych m.in. w Katyniu czy Charkowie. Nie wiem jak mogłeś to wyrzucić z pamięci, to był znak rozpoznawczy Kwacha.


Nie zrozumieliśmy się, ja doskonale pamiętam co odwalał Kwaśniewski, ale tak samo pamiętam, że temat w mediach był grzany non stop. Cały czas była krytyka, że nawet na takich ważnych uroczystościach był pijany, było kręcenie beki z "choroby filipińskiej". Jak ktoś twierdzi, że "nie
  • Odpowiedz
@typeczek: chłop się upił po pracy w weekend a manistream grilluje temat jakby #!$%@? samolot prowadził.


@calinowski: bo chłop jest przedstawicielem jednej z ważniejszych partii politycznych w tym kraju, do tego jest rok wyborczy. Poza tym jak była tu grillowana premier Finlandii, bo po kiedyś se była pijana na domówce xD
  • Odpowiedz
A że Mentzen umie w internety, to jeszcze kręci z tego bekę i nie zdziwię się, jak zyska kolejne głosy xD


@typeczek: No myślę, że teraz na pewno wygra na przewodniczącego rady uczniowskiej w swojej szkole podstawowej.
  • Odpowiedz