Wpis z mikrobloga

@lubieczipsy_: moja córa w tym roku miała komunię. Koszty przyjecia plus wydatki na sukienke, kosciol itp to łącznie ok 6 tyś. Przez sekundę mi nie przyszło nawet do głowy aby kasę jej zabierac. Wpłaciła wszystko na swoje konto i ma
  • Odpowiedz
  • 5
@lubieczipsy_ pierwsze to oczywiste, że impreza kosztuje, drugie nikt nigdy nie widział pieniędzy po komunii xd
a prawda taka, że najrozsadniej by było pozwolić gowniakowi coś sobie kupić a resztę kasy #!$%@?ć na konto. Przynajmniej ja, pierwszą rzeczą jaką bym zrobił to założenie konta na którym bym składał oskarkowi pieniążki na samochód przez 18 lat.
  • Odpowiedz
założenie konta na którym bym składał oskarkowi pieniążki na samochód przez 18 lat.


@Nerlo: w erze inflacji bardzo kiepski pomysł xD
  • Odpowiedz
@lubieczipsy_: MIałem właśnie komunie. Koszt to jak już ktoś wyżej pisał okolice 6k.
Syn dostał w okolicach 8k (gdzie na komunii byli tylko rodzice, chrzstni i dziadkowie). Nie wiem jak inni ale te kwoty uważam za absurdalne.

Dosyć jasne, że tej kasy nie zobaczy. Wybrał sobie zestaw lego który dostał. A kasa która dostał zostanie przeznaczona na wakacje.

Rozmawiałem z innymi rodzicami w klasie i dużo osób tak robi, że ta
  • Odpowiedz
@mccloud czyli jednak postanowiles dziecku #!$%@?ć pieniądze z komuni. Impreza kosztowala 6 tys, dzieciak twoj czy sąsiada że ma za siebie płacić? wyzuc to na konto albo ulokuj w złocie/walucie i daj dziecku jak bedzie mialo 15/16lat złodzieju.
  • Odpowiedz