Wpis z mikrobloga

jak jesteś zgorzkniałym, stetryczałym przegrywem to będziesz odrzucał ludzi. Dla normika kontakt z drugim czlowiekiem to zabawa, jak nie jesteś w stanie się bawić w tą gre to tak będzie.
  • Odpowiedz
@Delinonthebeat: a co jeśli stresujesz się podczas rozmow z ludzmi nawet a zwlaszcza jesli rozmowa jest mila bo masz jakieś traumy z dzieciństwa np. Stary #!$%@?ł ci psychikę chlejąc i dzień w dzień robiąc awantury a terapia nic nie dala.
  • Odpowiedz
@Exit99: niestety nie mam uniwersalnego leku na ten problem. Ja po prostu waliłem głową w mur przez kilka lat aż w końcu mi przeszło. Z każdą porażką było mi coraz lżej aż w końcu pojawiły się zwycięstwa. Wiem jak to brzmi, ale dla mnie lekarstwem było próbować tak długo aż w końcu zacznie mi się udawać, i teraz jak przegrywam to nawet sie tym nie przejmuje. Np. jeżeli chodzi o kobiety
  • Odpowiedz
@Exit99: zasada miej wyje*ane a będzie ci dane jest wszczególnosci skuteczna dla przegrywów bo jak jesteś aspoleczny a nieokazujesz zdenerwowania i speszenia to laski często to odczytują jako pewność siebie
  • Odpowiedz
@Szyszkalogin: mordeczko, jestem OG przegrywem co lukrował kara przez 7 lat więc z takimi tekstami do swoich kolegów na discordzie możesz wyjeżdzać. boli cie dupka bo ktoś zrobił cokolwiek żeby wyjśc z przegrywu a ty tak do konca zycia bedziesz tutaj siedział i się uzalał nad sobą xDDDDDD
  • Odpowiedz