Wpis z mikrobloga

@robvan: ja pieke. I nie widzę w tym nic dziwnego. Wierz mi, podryw na 'kuchnie' jest szalenie skuteczny. A jak juz masz dziewczynę to sprawienie jej nie zapowiedzianej przyjemności daje wielka frajde. (Zwłaszcza jak obie strony robią sobie takie male niespodzianki)
  • Odpowiedz
@Tleilaxianin: @bart88uk: Hahahahaha dobre :D Dalej wykopki, spece wszelkiej maści od wszystkiego mówcie, jaki to z gościa pantoflarz sami będąc #tfwnogf xD Rzeczywiście, jak dziewczyna jest tępa i ma oddanego chłopaka, to możliwe że go zamieni na jakiegoś ciecia wyrywającego na łobuza. Ale takich przecież na wypoku nienawidzimy, nieprawdaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówię o takich facetach i takich dziewczynach oczywiście.

@nofink: Trzeba być debilem,
  • Odpowiedz
na łobuza. Ale takich przecież na wypoku nienawidzimy, nieprawdaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówię o takich facetach i takich dziewczynach oczywiście.


@TheMan: czlowieku w swoim zyciu mialem wiecej lasek niz ty miesiecy zycia
  • Odpowiedz
@nofink: Gdybym ja mojej żonie do pracy przywiózł ciasteczka to by mnie wyśmiała:) i mówię to zupełnie serio. Ale najwyraźniej do siebie pasujemy - obydwoje romantyzm u nas 1/10:)
  • Odpowiedz
czlowieku w swoim zyciu mialem wiecej lasek niz ty miesiecy zycia


@bart88uk: I wszystkie Cię rzucały czy Ty je zmieniałeś co dwa tygodnie? Pobądź z jakąś przynajmniej 3 lata razem i wtedy się wypowiedz co robi się dla siebie w zaawansowanym związku, już nie mówiąc o małżeństwie, udanym małżeństwie.

No a poza tym siedzisz mi w szafie, że takie statystyki tworzysz?
  • Odpowiedz