Wpis z mikrobloga

@fir3fly: Ranisz mnie Flajoszko ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zgodziłem się, że taki wybór cytatów jest niesprawiedliwy względem różnorodnego nurtu jakim jest feminizm (nie potrzebowałem Engmy, żeby mieć taką świadomość, ten wybór był celowy) i nawet nie podejrzewałem, że ktoś uzna, iż moją intencją było rzetelne przedstawienie poglądów feministek.

Gdzie tu hipokryzja? Czy krytykowałem kogokolwiek za podobne działania? Czy np. kiedykolwiek miałem komuś za złe, że próbując kształtować
@Vealheim:

i nawet nie podejrzewałem, że ktoś uzna, iż moją intencją było rzetelne przedstawienie poglądów feministek.


Podejrzewałeś. Jesteśmy na Wykopie :)

Wbrew pozorom radykalne poglądy łatwiej przekonują ludzi do poglądów umiarkowanych w daną stronę, niż umiarkowane poglądy.


Zgadzam się, ale tylko jeśli przedstawia się je w sposób pozytywny.
@Vealheim: Masz ty rozum i godność człowieka żeby takie pierdy wrzucać? Pożądasz plusów od licealistów onanistów, czy jak, bo nie widzę innego powodu? A potem pewnie będziesz miał tradycyjnie pretensje, że cytaty z Korwina są dobierane tendencyjnie i wyrwane z kontekstu żeby go ośmieszyć
@marcin-:

A potem pewnie będziesz miał tradycyjnie pretensje, że cytaty z Korwina są dobierane tendencyjnie


Kiedy miałem pretensje o to, że cytaty z Korwina są dobierane tendencyjnie? Podaj chociaż jeden przykład, skoro to moje "tradycyjne" zachowanie to nie będziesz miał trudności z jego znalezieniem.