Wpis z mikrobloga

Jedno słowo jakie opisuje polska (i światową zresztą też) psychoprawicową sektę to hipokryzja. Kiedy premier Finlandii coś tam popiła i potańczyła, będąc w sumie w dużo lepszym stanie niż ledwo trzymający się na nogach w miejscu publicznym memcen, to incydent kalowy na prawicy trwa do teraz. No ale Sławek to młody chłopak, co nie może se wypic? XD

Do tego dochodzi kwestia robienia siebie wielkiego obrońcy moralności, kościoła itd.

#bekazprawakow #neuropa #konfederacja #4konserwy #bekazkatoli #polityka
Pobierz deziom - Jedno słowo jakie opisuje polska (i światową zresztą też) psychoprawicową se...
źródło: temp_file.png1968341998050013587
  • 16
@deziom: zaściankowe prawaki mają uczulenie na bycie konsekwentnym?
Stare, znałem.
Dlatego konfa w żadnym wypadku nie jest merytoryczna. Oni jedynie co robią ' to są przeciwko czemuś' - nawet wtedy jak w odwrotnej sytuacji 'to coś' popierali.

Idealny przykład to Covid, gdzie na przełomie 2019/2020 to konfiarze prowadzili narrację o strasznym wirusie, który zniszczy ludzkość, a elity mają to gdzieś, bo im to na rękę. Jak wyglądała ich narracja pół roku
@deziom: ja to ogólnie jestem za tym, żeby politycy dzielili się na tych, którzy integrują się społecznie i na takich, którzy faktycznie zachowują swoją poważną twarz i mają zamiar uczynić Polskę krajem fajnym do życia i elegancko prosperującym, ale dość mocno irytuje mnie ta potężna hipokryzja polityka, który "zawierza swoje życie prywatne i zawodowe jezusowi chrystusowi królowi Polski" kreuje się na młodzieżowca waląc melanż do odciny/ jarając blanta (moje subiektywne odczucie
@deziom: Dzięki, przekonałeś mnie do głosowania na Jarka albo Donalda bo nigdy ich nie widziałem #!$%@?. Nasz kraj jest w dobrych rękach, można spać spokojnie.
@deziom: nieskazitelne zachowanie pani premier sprawilo ze juz nie jest pania premier i nie ma meza. Ale to przez bol dupy prawakow.

A jak juz wrzucasz moja wypowiedz to wrzuc moja wypowiedz w ktorej jej bronilem pod filmikiem w ktorym tanczyla z jakims gosciem ktory ja lizal.