Wpis z mikrobloga

#kononowicz Z cyklu poznaj mleczną e-cipę i przyjaciół. Vornest Adrian H (rozpoczyna jako lektor mleczne filmy).- zakłamany niemalże 40 letni ministrant, który oszukuje, szantażuje rodziny zmarłych ludzi metodą na legalny zakład pogrzebowy i przetrzymuje zwłoki oczekując haraczu (bulwersujące materiały uwaga tvn), obsesyjnie stalkuje ludzi, podaje się za policjantów, strażników miejskich, urzędników państwowych i tak dalej. Nie znam nicku twojego sławku, ale może żony zapytam, bo odkąd zacząłeś zarabiać na us17 to nie jesteś dla niej dziwny tylko przedsiębiorczy. @Zielona88 czy wy katolicy czy chu....lajnogi jestescie ?
B.....r - #kononowicz Z cyklu poznaj mleczną e-cipę i przyjaciół. Vornest Adrian H (r...

źródło: Screenshot 2023-05-26 22-09-14

Pobierz
  • 20
@knurknurewiczpierwszy: gangsterzy byc moze licza na to, ze dzieki tej, jak sie moze wydawac, powierzchownej religijnosci w jakis sposob sie wykupia dzieki boskiemu milosierdziu. Ten Hewusz to koles z jakimis zaburzeniami psychicznymi, trudno stwierdzic o co mu moze chodzic. Nie zdziwilbym sie na pewno, gdyby sluzyl do tych mszy dla beki, moze mu frajde sprawiac udawanie poboznego czlowieka, profanowanie „sacrum”.
@Mein_Kraft: Nie mam wątpliwości, ze jest psycholem z darem nawijki. Niebezpieczny typ i szkodnik. A znam tylko na oko z 5% jego działnosci. Wierzacy #!$%@? z wybrakowana moralnoscia tak to wiedze. Serio, bo on nie afiszowal sie ze swoja dzialanoscia koscielna, tylko go lapano na typ #!$%@?. Daj mi slawny przyklad hipokryty, to od razu przzypisze do niego tego #!$%@? Hewusza
@Bigticket: Nom, najpierw był zazartym stalkerem tego liptona, a potem falszywym przyjacielem......a dlugo by pisac. W kazdym razie to szuja poteznego kalibru. Teraz dziala w innym uniwersum i co prawda stalkuje i ma #!$%@? na niegodnej postaci #elagawin ale to nic nie zmienia w tym, ze to #!$%@? totalny #!$%@? i slawek przy nim to maly mis.
@Bajkonur trupiarz ministrantem? xDDDDDD
tak serio to straszna menda. namieszał ostro w uniwersum #elagawin i swoimi donosami doprowadził między innymi do obecnych problemów najstarszej nastolatki w Polsce. nie żebym był obrońcą gawiny i cieszę się że zabrali jej dziecko ale to co robi ten człowiek nawet mnie obrzydza. setki donosów, podpuszczanie dziecka(!) żeby zebrać kompromitujące materiały, pisanie do jakiegoś typa że jego żona go zdradza itp. to zwykłe zero, menda, psychopata i
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: Ministrant, jakiś odłam katolików .Rzygać sie chce jaka kanalia zawistna #!$%@? mysli o sobie jako tym dobrym i udaje poboznego. Elka Gawin? No #!$%@? patologia, Ewe Lipke wcześniej stalkował i to dosłownie zjawiajac sie pod jej mieszkanie w ANGLII ja nekal, no potem byla sztama, ale to tym bardziej dowodzi jaki to psychol i szuja. Generalnie to specyfika polska. #!$%@? kanalia, ale branza trupiarska i sobie jakos zyje nawet jak