Wpis z mikrobloga

@barytosz: (#) Śmiać się z Korwina, przypadkowo wpaść na zajebisty pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Logika Krula, która wypełnia wbrew twej woli Twoj umysł i podświadomość już działa. Nie oprzesz się, nie uciekniesz... nie próbuj z tym walczyć.
@barytosz:

to mi przypomina argument za legalizacją ciężkich narkotyków, którego użył kiedyś młody zwolennik Korwina w pewnej dyskusji na wykopie. Stwierdził mianowicie, że on jest za legalizacją bo wtedy diler będzie miał więcej pieniędzy, która wyda np. w moim sklepiku i wszyscy się wzbogacą
@Jaskier: to mu się właśnie coś pomyliło, bo diler nie będzie miał w ogóle kasy z legalizacji. Chyba że otworzy legalny punkt, ale przez to skasują go za licencje i opodatkują towar. Krótko mówiąc jak już coś to zarobi znacznie mniej
@Lilac: podpisuję się wszystkimi członkami. A lewactwo jeszcze się piekli jak im to źle, najlepiej by było im tam mebelki z ikei dać playstation i internety. Ale jestem przeciwny KS. Ponieważ powinni harować przez resztę życia, KS jest dla nich niemal nagrodą. A powinni cierpieć albo oddawać wspomniane organy.
@barytosz: tak czysto teoretycznie - która z metod wykonywania kary śmierci pozwalałaby na wykorzystanie jak największej ilości organów? Wiem że dziwne pytanie ale uczepiło się to mnie i zastanawiam się nad odpowiedzią.