Wpis z mikrobloga

@jobless: No tak. A konfederaci popierają osobę która twierdzi że zawsze się trochę gwałci i że wiek to tylko liczba bo trzynastolatka może być dorosła jak na swój wiek a to że ich poseł wyjeżdża specjalnie do rosji żeby spotykać się z osobami podejrzanymi o szpiegostwo to przecież nic takiego.
  • 10
@aarahon:

twierdzi że zawsze się trochę gwałci


Wy za to popieracie gwałciciela, który zgwałcił kilka kobiet, potem jak trafił za kratki, to uznał, że jest kobietą. Jak został przeniesiony do kobiecego więzienia to zgwałcił 2 kolejne kobiety...

że wiek to tylko liczba bo trzynastolatka może być dorosła


Jakoś wam to nie przeszkadza jak trzeba dzieciom wmawiać, że mają inną płeć i #!$%@?ć im hormony, bo niby są już decyzyjne

oseł wyjeżdża
jobless - @aarahon: 
 twierdzi że zawsze się trochę gwałci

Wy za to popieracie gwałc...

źródło: FJZyKbeXsAgCT1i

Pobierz
Wy za to popieracie gwałciciela, który zgwałcił kilka kobiet, potem jak trafił za kratki, to uznał, że jest kobietą. Jak został przeniesiony do kobiecego więzienia to zgwałcił 2 kolejne kobiety...


@jobless: skończ z tym wy. Towarzyszy już nie ma. I nie, nie popieram nikogo takiego ;)

Jakoś wam to nie przeszkadza jak trzeba dzieciom wmawiać, że mają inną płeć i #!$%@?ć im hormony, bo niby są już decyzyjne


@jobless: nikt
  • 1
@aarahon:

skończ z tym wy. Towarzyszy już nie ma. I nie, nie popieram nikogo takiego ;)


No oczywiście, że "nie popierasz" chociaż za chwilę okaże sie inaczej... XD

Uważasz że osobie dotkniętej tym problemem należy odmówić pomocy?


Niby nie popierasz gwałciciela, ale wynika na to, że nie odmówisz mu pomocy jak się okaże kobietą - dlatego trzeba go przenieść kobiecego więzienia z "cis-kobietami" ? Chociaż każdy normalny człowiek, wie, ze chłop
chociaż za chwilę okaże sie inaczej


@jobless: czy ta chwila jest tu z nami? ;)

Niby nie popierasz gwałciciela, ale wynika na to, że nie odmówisz mu pomocy jak się okaże kobietą - dlatego trzeba go przenieść kobiecego więzienia z "cis-kobietami" ? Chociaż każdy normalny człowiek, wie, ze chłop kłamie i ratuje dupe przed rozwierceniem w więzieniu.


@jobless: Nie, nie okaże się kobietą. Jest mężczyzną i tyle. Cokolwiek byś robił
  • 0
@aarahon:

czy ta chwila jest tu z nami? ;)


Tak za nami. Masz zegarek?

Nie, nie okaże się kobietą. Jest mężczyzną i tyle. Cokolwiek byś robił tak będzie ;)


Możesz się zdecydować czy pomagamy osobom, które czują się kobietami, czy nie? Identyfikujesz się jako fluent-poglądowy? XD

to akcja z GB.


Owszem! A tam nie ma "postępowych liberałów" jak ty?

No tak, to nie jest normalne dlatego wymagał pomocy medycznej. Odmówił byś
Tak za nami. Masz zegarek?


@jobless: chwila minęła a dalej nic takiego o czym pisałeś się nie stało.

Możesz się zdecydować czy pomagamy osobom, które czują się kobietami, czy nie? Identyfikujesz się jako fluent-poglądowy? XD


@jobless: nigdy nie pisałem czy należy pomagać osobom które czują się kobietami. NIGDY. Ja uważam że pomoc należy się tym którzy mają realne problemy natury fizycznej i psychicznej. Mężczyzna trafiający do więzienia bez historii takich
  • 1
@aarahon:

chwila minęła a dalej nic takiego o czym pisałeś się nie stało.


No stało się i to dwa razy XD Niby nie popierasz gwałciciela, ale pomógłbyś mu zbadaniami czy jest kobietą...

Oczywiście nie odmówiłbym mu badań w tej kwestii


Przeszkadza ci "trochę się gwałci" Korwina - wypowiedź, która nie ma przełożenia na realne życie - ale gwałciciel, który gwałci na 100% a w zasadzie na 200 albo 300%, bo ofiar
No stało się i to dwa razy XD Niby nie popierasz gwałciciela, ale pomógłbyś mu zbadaniami czy jest kobietą...


@jobless: no tak działa u nas służba zdrowia.

Przeszkadza ci "trochę się gwałci" Korwina - wypowiedź, która nie ma przełożenia na realne życie - ale gwałciciel, który gwałci na 100% a w zasadzie na 200 albo 300%, bo ofiar było więcej dostałby od Ciebie pomoc. Myślałem, ze się pomaga ofiarom, a nie
aarahon - >No stało się i to dwa razy XD Niby nie popierasz gwałciciela, ale pomógłby...

źródło: 250px_Viga-50561-Liczydlo-JUMBO-6934510505615-main2

Pobierz
Wy za to popieracie gwałciciela, który zgwałcił kilka kobiet, potem jak trafił za kratki, to uznał, że jest kobietą. Jak został przeniesiony do kobiecego więzienia to zgwałcił 2 kolejne kobiety...


@jobless: Skoro ktoś w strzeżonym więzieniu może sobie bez problemów gwałcić kogo chce, to chyba nie zmiana płci jest tutaj problemem.
  • 0
@aarahon:

No dobrze, no to należy gwałcicielowi odmówić lekarza gdy zgłasza problem?


Oczywiście, że nie. Ale jeśli uraz byłby intencjonalny np. połknąłby drut, żeby wylądować w szpitalu, to powinno się odmawiać pomocy, bo wtedy to jest zabawa w kotka i myszkę, czyli marnowanie społecznych zasobów (prospołeczny postulat spoko nie? XD). Po drugie nie wolno dopuścić, żeby choroba, była immunitetem zwłaszcza dla gwałcicieli, morderców, pedofili.

nie muszę mieć wykształcenia medycznego


Poco pilotom
  • 0
@TeBerry

Skoro ktoś w strzeżonym więzieniu może sobie bez problemów gwałcić kogo chce, to chyba nie zmiana płci jest tutaj problemem.


W zasadzie masz racje. Nie trafił tam, bo "zmienił płeć" tylko robili testy czy da sie kogoś zgwałcić w strzeżonym więzieniu...
Pewnie tak powiedział naczelnik więzienia do gwałciciela:
"Panie gwałcicielu.Przeniesiemy Pana do kobiecego więzienia, nie ze wględu, że jesteśmy debilami i wierzymy w Pana przemianę, ale dlatego, żeby se Pan pogwałcił
Feminitywy nie pojawiły się pierwszy raz w XIX wieku, ale w XVI w drukowanych bibliach


@jobless: Wiec jako konserwatysta powinieneś być jeszcze większym zwolennikiem feminatyw, o co się tak właściwie prujesz, bo nikt normalny nie wie
  • 0
@niochland: Gdzie napisałem, że jestem przeciwnikiem feminitywów?

PS Nie wiedziałem, że stwierdzenie faktu w języku lewaków to prucie. Zapisałem sobie do słownika polsko-lewackiego XD
Ale jeśli uraz byłby intencjonalny np. połknąłby drut, żeby wylądować w szpitalu, to powinno się odmawiać pomocy, bo wtedy to jest zabawa w kotka i myszkę


@jobless: no nie, wtedy trzeba wysłać do izolatki na oddziale psychiatrycznym.

Poco pilotom licencje jak każdy głupi potrafi stwierdzić jak latać...


@jobless: dla udowodnienia że znają aktualne przepisy które nie są potrzebne do stwierdzenia że samolot lata dzięki sile nośnej skrzydeł wytwarzanej przez pęd
  • 0
@aarahon:

dla udowodnienia że znają aktualne przepisy które nie są potrzebne do stwierdzenia że samolot lata dzięki sile nośnej skrzydeł wytwarzanej przez pęd powietrza który jest generowany poprzez poruszanie się samolotu dzięki ciągowi wytwarzanymi przez silniki.


Co to #!$%@? jest siła nośna skrzydeł? XD Siła nośna może działać na skrzydło, ale skrzydło nie ma samo z siebie siły nośnej. Jak już to ma powierzchnie nośną lewacki nieuku. Lewacki nieuku, nie umiesz
Jest coś co potrafisz?


@jobless: potrafię nie kłamać jak pies. Jako że ciągle to robisz to mam dla ciebie zadanie - wskaż gdzie napisałem o co powyżej twierdzisz a zacytuję również poniżej:

Napisałeś, że lewak gospodarczy, to nie lewak,


Dasz radę czy kolejny raz się zesrasz? ;)