Wpis z mikrobloga

  • 0
@aarahon: Jak pisze z takimi gamoniami jak Ty to mam ubaw jakbym oglądał jakiegoś dobrego standupera, tylko z ta różnicą, ze standuper nie wierzy w brednie które gada XD
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: Ta a udzielanie pomocy to nie pomoc XD

Mam złą i dobrą wiadomość dla Ciebie. Jak Chat GPT przejmie władzę, to skończysz marnie, bo jesteś za głupi, zeby sie bronić. Ale jakby władze przejęły małpy, to pewnie będziesz podawał jakieś banany czy coś. Jest dla ciebie nadzieja.

Dzięki za pogawędkę. Tyle ubawu za darmochę! Chyb w czynie społecznym to robisz....? XD

PS Pamiętaj, że siła działa na skrzydło! Wyślę
  • Odpowiedz
@jobless: to wskażesz gdzie to napisałem czy dalej będziesz łgał jak pies? ;) Już do budy lecisz skomleć? xD Przestraszyłeś się że od teraz będę weryfikował twoje kłamstwa? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon:

Dalej będziesz kłamał, że napisałem gospodarczy lewak, kiedy napisałem lewak gospodarczy, a to nie to samo?


Będe dalej kłamał XD Francuskie perfumy to ciągle perfumy francuskie XD
Nie odmówię ci pomocy i w poniedziałek zawożę cię do Choroszczy. Spakuj się XD
  • Odpowiedz
Będe dalej kłamał

@jobless: więc po co mam prowadzić konwersację z kimś kto ciągle kłamie? Eh, tak łatwo było mi podważyć wszystko co napisałeś…
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: Najbardziej mi się podobało jak użyłeś "matematycznych metod" i podważyłeś to, że dwa słowa oznaczają co innego jak mają inną ilość liter... XD

W poniedziałek o 8:00 bądź gotowy. Kupiłem ci kredki świecowe i blok rysunkowy!
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: No nie za bardzo... XD Bo się okazało, ze sól to miał być ciąg zaburzajacy, ale znowu się nie zgadzała ilość liter wg twojej hipotezy, więc udowodniłeś tylko, ze jesteś idiotą.
Swoja droga fajny fikołek. Nie umiesz przepisać regułki z fizyki, a będziesz się brał za kryptografie. Jesteś jak MD5 masz częste kolizje z rzeczywistością... XD
  • Odpowiedz
sól to miał być ciąg zaburzajacy


@jobless: nie, sól to sól. Przykro mi. Dalej czekam na odpowiedź w którym komentarzu napisałem to o co mnie posądzasz ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon: Nieźle cie musi dupa piec zakompleksiony lewacki nieuku, że musisz robić 2137 fikołka, żeby udowodnić "najtwojszą" rację, która nie ma nic wspólnego z prawdziwym światem...XD Siadaj na dmuchanym kółku do pływania. Podobno pomaga... XD
  • Odpowiedz
@jobless: małp nauczono kiedyś komunikacji obrazkami, potem spróbowano z dobrym skutkiem komunikacji w języku migowym. Ćwicz to kiedyś nauczą Cię pisać ;)
  • Odpowiedz