Wpis z mikrobloga

Dziewczyna pierwsza pisze do mnie na #tinder wymieniamy wiadomości przez tydzień, mówi, że "robię jej dzień" i dlatego tak szybko odpisuje, bo wyczekuje zawsze ode mnie choćby jednej wiadomości więcej. I w sumie coś tam jej regularnie odpisuję. Nagle cisza z jej strony przez 4 dni, no to piszę, żeby odpisała, czy u niej wszystko ok. Dostaję rozczulającą odpowiedź, że to super fajne, że ktoś się martwi i o niej myśli, ale wkręciła się w jakiś nowy kontakt i, że obiecuje poprawę. Dobra #!$%@?, kontakt poleciał do kosza ( ͡º ͜ʖ͡º) #logikarozowychpaskow
  • 20
@thisismaddnes: Typie, na tinderze to się pisze z laską dzień, dwa i materializuje znajomość, a nie tygodniami. Z moich doświadczeń to najbardziej ogarnięte laski poznawałem przy umawianiu się w konkretnym celu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Skończyło się tym, że z jedną taką jestem już 4 rok w związku. Jak wcześniej przerabiałem tindera pod kątem poznania kogoś na poważnie i tak prowadziłem rozmowy, to prawie same oszołomy się
@thisismaddnes: jak dla mnie typowy test byś zrobił następny krok i o nią zawalczył. Chce sprawdzić czy to tylko pisanie i czy marnuje czas. Dziewczyna musi mieć niezła presję na związek.
Typie, na tinderze to się pisze z laską dzień, dwa i materializuje znajomość, a nie tygodniami. Z moich doświadczeń to najbardziej ogarnięte laski poznawałem przy umawianiu się w konkretnym celu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Skończyło się tym, że z jedną taką jestem już 4 rok w związku.

@qunio to ciekawe z iloma wcześniej ta twoja się #!$%@? skoro umawiała się w konkretnym celu xDDD masz się czym chwalić