Wpis z mikrobloga

GRAND PRIX TURNIEJ LEGEND <-- Sposób reklamy
Tymczasem w turnieju mamy 2 osoby które myślę, że można nazwać legendami polskich freak fightów: Najman, Muran.
Dodatkowo mamy 6 zawodników którzy mam wrażenie, że zostali dobrani przez jakieś koło fortuny na którym były same przegrywy:
Lizak którego jedynie można kojarzyć z tego, że przykleił się do buta Pasternaka
Super Mario który podobno jest znany z 1 viralu na tiktoku PRAWDZIWA LEGENDA
Bezbek Ludwiczek który robił cringowe wywiady
Szalony atencjusz (reporter) który jest znany z dołaczenia się do konfliku tańcula vs muran. No prawdziwa gwiazda
Upośledzony Daro lew który błagał przez x miesięcy na fp fame mma o walkę, aż w końcu dostał ją żeby najman polepszył swój rekord
Zapomniany Japczan dla którego dymami jest jego własna głupota albo robienie świecy przez jakiegoś dzieciaka

Jakby to nazwali jakąś galą legend albo mniej kontowersyjnie złota gala czy coś w ten deseń i faktycznie dali osoby które miały wpływ na freak figty to prawdopodobnie byłaby to najlepsza gala high league w historii, a może i pobiłaby fame. Tymczasem pojedynki co gale, losowanie gdzie większość zestawień będzie nudna. Muran wylosuje Japczana, super mario czy lizaka ale fajnie XD jeszcze są duże szanse, że odpadnie po pierwszej walce

#highleague #famemma
Pobierz BiednyJohny - GRAND PRIX TURNIEJ LEGEND <-- Sposób reklamy
Tymczasem w turnieju mamy ...
źródło: grand_prix
  • 5
@BiednyJohny: daro przy aktualnej promocji akurat pasuje, z resztą się zgadzam. Jestem ciekawy kto wpadł na pomysł żeby dać tam 65 kg lizaka jak którykolwiek z nich się na nim położy to zapomni o umiejętnościach a ciosy od 65 kilowego typa nic nie mogą
@BiednyJohny: Jak to najgorsza gala HL chyba w historii będzie. IMO losowanie powinno byc na tej konfie bo tak żadnych F2F Muran - Najman nie bedzie itp. Ale pod legendy większość można podpiąć:
Najman - wiadomo
Muran - wiadomo
Lizak - go można czytać jako uosobienie EBE EBE - który co by nie mowić jest istotną częscią świata freak
Super Mario - pass -nie wiem czemu tu jest pewnie temu bo
Zgadzam się, ale Bonusa nikt nie weźmie. On normalnie publicznie powiedział o swojej chorobie. Wszyscy niby o tym plotkowali, ale nikt publicznie tego nie robił, a jednak osoba chora na chorobę psychiczną nie powinna rywalizować w sztukach walki i to każdy wie. Moim zdaniem zrobili pod walkę Najman-Muran turniej co jest błędem. Zastępców pewnie też mają, ale tu po wygranych 2, ktoś w finale może nie zawalczyć, bo się posypie. Muran chodząca