Wpis z mikrobloga

  • 1
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota : Aż ciężko uwierzyć, że Naughty Dog, Bend albo Santa Monica nie mieli absolutnie nic do pokazania.

A liczyłem, że będzie coś od nich i Jim Ryan w końcu sięgnie swoimi lepkimi rączkami i do mojego portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale wygląda na to, że jeszcze przynajmniej rok mogę się wstrzymać
  • Odpowiedz
@Beeercik: Wiekszosc studiow Sony wydalo jakas gre w przeciagu ostatnich 3 lat, a do tego trzeba doliczyc pandemie, przeskok na nowa generacje, coraz dluzsze czasy produkcji nowych gier oraz to, ze te studia tam sie nawzajem wspieraja, przez co inne projekty zostaly troche w tyle. Nie zdziwilbym sie jakby kolejne 2 lata by byly dosyc suche
  • Odpowiedz
  • 2
@Jedrek313 : To prawda, ale TLoU 2 miało premierę 4 lata po zapowiedzi, Days Gone 3 lata, Gow Ragnarok 2 lata, Tsushima też 2 lata, więc nawet dzisiaj zapowiadając kolejne gry trzeba się nastawić na czekanie do 2025, a nie pokazali nic.

Naughty Dog ostatnią grę wydało w 2020, Bend w 2019, Sucker Punch w 2019, więc już coś powinno być na późny 2024 do wydania/teasowania

*w poprzednim poście chodziło mi
  • Odpowiedz
@Beeercik: Naughty Dog wydalo TLOU Remake dopiero co oraz pracuje przy trybie multi to tlou2, bend zaoralo days gone i robi nowa gre, a sucker punch wydalo ghost of tsushime w 2020 oraz duzy dodatek w 2021. No ogolnie to oni ostatnio raczej unikaja zapowiadania gier w przod, chyba jedynym wyjatkiem jest Wolverine. Patrzac na to jak xbox pozapowiadal milion gier, po czym #!$%@? caly hajp nie pokazujac nic przez
  • Odpowiedz