Wpis z mikrobloga

Czy już przeprosiliście za Wołyń?
Czemu mnie nie dziwi, że takie teksty piszą i lajkują ludzie którzy w opisach mają zaimki Europejczyk i Europejka…
No po prostu wstyd być Polakiem
Te same dzbany, jakby tak napisać o Żydach, to by wyły z oburzenia…
W dodatku ten fajnopolaczek, ma w opisie, że jest „antyfaszystą” no #!$%@? dzięki za taką oczywistość xd każdy cywilizowany człowiek jest. Równie dobrze mógłby tam napisać nie jem ludzkiego mięsa”. Poza tym ten łeb jeszcze usprawiedliwa mordowanie którego dopuszczali się kolaboranci adolfa… bardziej żałosne niż śmieszne i jeszcze poucza, że trzeba poczytać trochę historii xd
#ukraina #4konserwy
Zapomniane_Haslo - Czy już przeprosiliście za Wołyń?
Czemu mnie nie dziwi, że takie t...

źródło: 8FB60B21-8801-4AC9-A65D-76777188BB06

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Zapomniane_Haslo: Czy ja gdziekolwiek Twierdziłem że to nasza wina? Naszą winą jest to, że pozwalamy na to aby pasożyty emocjonalne, politycy żerujący na nienawiści wycierali sobie gębę pamięcią ofiar zamiast podnieść poziom wiedzy i świadomości społecznej Ukraińców. Choćby książki po ukraińsku i rosyjsku wydane przez IPN w łatwej i dostępnej formie a nie ciężkostrawne biblie.

Ukraińcy sami by w końcu zaczęli debatę i ogarnęli temat gdyby mieli większą wiedzę. My mamy
  • Odpowiedz
@Zapomniane_Haslo: przecież ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl jest totalnie odklejony więc nie masz co wgl strzępić na niego ryjka bo przecież gołym okiem widać że jest na wypłacie kogoś komu zależy by wybielać ukraynców także najlepiej zablokować tego przegrywa i problem z głowy, serio ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Gdy przedszkolaki wykopu biorą się za politykę zagraniczną XD
Powiedziałbym, że dawno nie czytałem takich bzdur ale jestem tu codziennie…
Wcale łbie nie usprawiedliwiasz Ukraińców, twierdząc że to nasza wina…. Nic a nic
Przede wszystkim dzbanie, Ukraińcy prowadzą agresywną antypolską politykę historyczną. Mają totalnie na nas #!$%@?, my sami chcemy debatować oni również tak gadają a jak przychodu co do czego, to czy lokalne władze, czy te krajowe, kolejny raz
  • Odpowiedz
@leeaxe już ci się chyba miesza w głowie od tej 'pozytywnej propagandy'. Większość wykopków zaczyna akceptować Banderę, bo tak wypada, bo wygrana Ukrainy byłaby nam na rękę, więc nie wolno mieć żadnych obiekcji co do zbrodniarzy kreowanych na bohaterów. Tak dla dobra ogólnego xD
A ja to tam walę, Ukraina w ramach przyjaźni z Polską mogłaby zrewidować słuszności wychwalania Bandery kropka. Nic by to ich nie kosztowało, a dla Polaków znaczyłoby wiele,
  • Odpowiedz