Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #finanse

Zorientowałem się, że jest coś takiego jak "kredyt bez wkładu" XD Wcześniej jak kiedyś czytałem o tym to dla singla było 5k. + można to połączyć z "bezpiecznym kredytem 2%"

Teraz jak to czytam to jest max 10-20% zabezpieczenia wkładu w tym max 100 tys., oczywiście uwzględniając ograniczenia cen za m2.

Czy dobrze to rozumiem, że zamiast wpłacać 100 tys. wkładu, mogę sobie skorzystać z kredytu na 500 tys. w ramach potencjalnego programu "bezpieczny kredyt" na śmiesznym oprocentowaniu? XD
  • 9
  • Odpowiedz
Czy dobrze to rozumiem, że zamiast wpłacać 100 tys. wkładu, mogę sobie skorzystać z kredytu na 500 tys. w ramach potencjalnego programu "bezpieczny kredyt" na śmiesznym oprocentowaniu? XD


@Uzytkownikportaluwypokpeel: Można będzie uzyskać Bezpieczny Kredyt 2% z gwarancją wkładu własnego. Kredyt wtedy udzielany jest na 100% ceny nieruchomości, do spłaty też jest taka kwota. Nie zwiększa to maksymalnej kwoty kredytu w programie Bezpieczny Kredyt. Nie są to darmowe środki, których nie trzeba
  • Odpowiedz
@Uzytkownikportaluwypokpeel: dodatkowo jak Ci się urodzi 2 dziecko to państwo spłaca Ci 20k tej gwarancji, a przy 3 dziecku dostajesz 60k spłaty(w sumie 80k).


@BurzaGrzybStrusJaja: to raczej mnie nie będzie dotyczyło D:

@Uzytkownikportaluwypokpeel: Można będzie uzyskać Bezpieczny Kredyt 2% z gwarancją wkładu własnego. Kredyt wtedy udzielany jest na 100% ceny nieruchomości, do spłaty też jest taka kwota. Nie zwiększa to maksymalnej kwoty kredytu w programie Bezpieczny Kredyt. Nie są
  • Odpowiedz
BK2% jest do 500 tys., czy ta gwarancja "kredyt bez wkładu" może stanowić kwotę ponad te 500 tys z BK2%?


@Uzytkownikportaluwypokpeel: Nie, zgodnie z tym, co napisałem wyżej:

Nie zwiększa to maksymalnej kwoty kredytu w programie Bezpieczny Kredyt.
  • Odpowiedz