Wpis z mikrobloga

@KW23: przestań się podniecać jak debil. Bez chrześcijaństwa, a konkretnie bez katolicyzmu nie bylibyśmy nawet postrzegani jako państwo. Beka z takich ignorantów jak ty.
  • Odpowiedz
Bez chrześcijaństwa, a konkretnie bez katolicyzmu nie bylibyśmy nawet postrzegani jako państwo


@maciekalien: masz rację, ale kler powinien być trzymany krótko za mordy jak za czasów Kazika Jagielończyka (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@maciekalien to nie takie proste. Katolicyzm dla Polski jest przekleństwem i błogosławieństwem jednocześnie. Gdyby nie chrzest mieczem by nas wykarczowali i ziemie wcielili do rzeszy, za razem ten katolicki rak toczy i dzieli nasze społeczeństwo po dziś dzień.¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 79
@maciekalien: przykleili ci tytuł katolika, nie mój problem. Kościół się psuje od środka, ale przykładu zbyt dobrego z góry nie dają. Więc Kaziu Jagieloński wróć i trzymaj Kler za ryj krócej.
  • Odpowiedz
Bez chrześcijaństwa, a konkretnie bez katolicyzmu nie bylibyśmy nawet postrzegani jako państwo


@maciekalien: to kolejny argument przeciwko katolicyzmowi i jego zamordystycznym, agresywnym praktykom ;3
  • Odpowiedz
@podjad3k: @KW23 to co proponujecie w zamian? Bo chyba nie jesteście idiotami i nie myślicie, że jak zlikwidujemy katolicyzm to będziecie żyli długo i szczęśliwie. W ZSRS już przerabiali likwidację chrześcijaństwa, co z tego wyszło? Historię zostawiam wam panowie
  • Odpowiedz
to co proponujecie w zamian? Bo chyba nie jesteście idiotami i nie myślicie, że jak zlikwidujemy katolicyzm to będziecie żyli długo i szczęśliwie. W ZSRS już przerabiali likwidację chrześcijaństwa, co z tego wyszło? Historię zostawiam wam panowie


@maciekalien: nic nie proponuje, żyje mi się elegancko bez katolickich zabobonów ;3
W ZSRR to zamieniono jedną religie na inną jeszcze bardziej morderczą... ale rozumiem, że nie potrafisz sobie wyobrazić życia bez kościołów, wszakże
  • Odpowiedz
@KW23: nie jestem w stanie tego zrozumieć. Wyjaśnisz co zamiast religii i polityki? Anarchia, czy może masz inny, lepszy pomysł? Chętnie się dowiem czegoś nowego od mądrzejszych.
  • Odpowiedz
Celem bezbożności nie jest uszczęśliwianie ludzkości, tak samo jak nie jest to cel czczenia Boga.


@Melee_Creep: a co jest celem? Jako ciekawostkę podam, że punktem zerowym cywilizacji ludzkiej jest Göbekli Tepe najstarsza świątynia, a więc miejsce kultu. Religia jest bardzo ważna, wbrew temu co twierdzi socjalistyczna propaganda.
  • Odpowiedz
@maciekalien: Celem jest prawda.

Jako ciekawostkę podam, że punktem zerowym cywilizacji ludzkiej jest Göbekli Tepe najstarsza świątynia


To tylko dowodzi, że ludzie są słabi.

Religia jest bardzo ważna


Transom jest bardzo ważne nazywać ich właściwymi zaimkami. Tylko co z tego?
  • Odpowiedz
@podjad3k: przecież w zlaicyzowanych krajach też masz ekwiwalent religii, ale chyba nie jesteś w stanie tego zauważyć. Rozumiem, że ignorancja to też jest dobre rozwiązanie na życie.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@maciekalien: ale ja nie jestem mądrzejszy, to tak jak ja nie jestem jak ludzie ślepo wierzą w politykę i polityków, kościół i księży.
Nie zgodzimy się w tej kwestii.
Wolny "wybór ponoć mamy" ??
  • Odpowiedz