Wpis z mikrobloga

@EmDeCe: Korwin jak zwykle w punkt. Albo się uznaje teorię ewolucji, albo nie. Lewactwo znowu zapędzone w kozi róg przez zwykłą logikę. Brawo panie Januszu.
Korwin jak zwykle w punkt. Albo się uznaje teorię ewolucji, albo nie. Lewactwo znowu zapędzone w kozi róg przez zwykłą logikę. Brawo panie Januszu.


@Jah00: Ja uznaje teorię ewolucji i uznaję dobór naturalny. W ramach teorii rozwoju zycia kobieta może chcieć pozbyć się dziecka ze swojego organizmu, przynajmniej jeśli dziecko i tak nie ma szans na przeżycie. W końcu każda ciąża osłabia organizm kobiety, wiec czemu nie może skorzystać z prawa
@Jah00:

W ramach czego? xD

Ewolucji biologicznej jak wolisz

Zpunktu widzenia ewolucji może, jak najbardziej. Dlatego geny głupoty naturalnie giną w naturze.


Oczywiście dlatego głupota jest osłabianie własnego organizmu, by urodzić dziecku, które nie ma i tak szans na przeżycie, prawda? A Korwin i reszta posłów konfy postanowiła, wbrew darwinizmowi pozbawić kobiety mozliwości wyboru

@Chris_Karczynski

ale przecież dzięki aborcji można pozbyć się puli dobrych genów. Kobiecie to już niczego nie zmieni
Oczywiście dlatego głupota jest osłabianie własnego organizmu, by urodzić dziecku, które nie ma i tak szans na przeżycie, prawda?


@patykiem_pisane: A skąd wiesz, że nie ma szans na przeżycie? Po pierwsze skupiasz się na 1 przypadku na 1000000, który z punktu widzenia ewolucji nic nie znaczy. Jeśli zezwolisz na aborcję to będzie ona stosowana masowo jako środek antykoncepcyjny, tak jak to się dzieje na zachodzie. Wystarczy poczytać sobie statystyki. Po drugie
Ja uznaje teorię ewolucji i uznaję dobór naturalny. W ramach teorii rozwoju zycia kobieta może chcieć pozbyć się dziecka ze swojego organizmu, przynajmniej jeśli dziecko i tak nie ma szans na przeżycie. W końcu każda ciąża osłabia organizm kobiety, wiec czemu nie może skorzystać z prawa silniejszego i pozbyć sie płodu?

@patykiem_pisane: To tak samo jak Hitler. On też uznawał "teorię rozwoju życia" i pozbywał się Polaków, Żydów i innych, bo
Ale ewolucja nie jest przecież idealna. Jest tylko wystarczająco dobra, a jej efekty nie są widoczne na jednym osobniku w jednym pokoleniu, tylko na przestrzeni całej populacji i setek pokoleń.

@Jah00: W piekle jest pełno takich postępowców, co to uważali, że ewolucja nie jest idealna i próbowali naprawiać świat, mordując miliony osobników, których uznali za gorszych.
To tak samo jak Hitler. On też uznawał "teorię rozwoju życia" i pozbywał się Polaków, Żydów i innych, bo osłabiali naród i Rzeszę, więc czemu by nie mógł skorzystać z prawa silniejszego i pozbyć się podludzi?


@ibilon: Argumentum ad Hitlerum widzę. Przecież własnie poseł konfederacji w swoim twitcie twierdzi podobnie z tym że nie rasy, a cała ludzkośc jest osłabiona przez słabsze osobniki XD
@Jah00

A skąd wiesz, że nie ma
Korwin i reszta posłów konfy postanowiła, wbrew darwinizmowi pozbawić kobiety mozliwości wyboru

@patykiem_pisane: Mordowanie dzieci nie ma nic wspólnego z darwinizmem, wręcz przeciwnie. Sednem darwinizmu jest selekcja naturalna, co jest naturalnego we wpychaniu ludzi wyselekcjonowanych przez nazistowskiego urzędnika do komór gazowych? Powtarzasz słowo w słowo propagandę NSDAP.
Nikt nie pozbawia kobiet wyboru, kobiety mają wybór kiedy zachodzą w ciążę, a potem są już tylko konsekwencje.

Więc aborcja pozwala też pozbyć się
Albo się uznaje teorię ewolucji, albo nie. Lewactwo znowu zapędzone w kozi róg przez zwykłą logikę


@ibilon: >Mordowanie dzieci nie ma nic wspólnego z darwinizmem,

Oczywiscie że ma. Dziecko jest obciążeniem organizmu kobiety, więc sens wielomiesięcznego obciążenia organizmu, gdy dziecko posada wady uniemożliwiające przeżycie po porodzie jest zerowy. Lepiej dla kobiety wykorzystać zasoby/energie na zdrowe dziecko prawda?

Powtarzasz słowo w słowo propagandę NSDAP.


Gdzie podaj konkretny przykład

Nikt nie pozbawia kobiet
Argumentum ad Hitlerum widzę.

@patykiem_pisane: Tak, masz poglądy identyczne do Hitlera więc oczywiście porównuję ciebie do Hitlera.

Przecież własnie poseł konfederacji w swoim twitcie twierdzi podobnie z tym że nie rasy, a cała ludzkośc jest osłabiona przez słabsze osobniki XD

I co z tego? Czy on nawołuje, by te słabsze osobniki mordować, tak jak ty tutaj argumentujesz za zabijaniem dzieci, by "pozbyć się zawczasu słabych genów"?

I dlatego Korwin i sporo
Tak, masz poglądy identyczne do Hitlera więc oczywiście porównuję ciebie do Hitlera.


@ibilon: Nie SĄ IDENTYCZNE JAPI### xd Ale oki masz szanse, daj cytat że kobieta gdy płód jest uszkodzony powinna miec prawo o decydowaniu czy chce prerwać ciąże czy nie.

I co z tego? Czy on nawołuje, by te słabsze osobniki mordować, tak jak ty tutaj argumentujesz za zabijaniem dzieci, by "pozbyć się zawczasu słabych genów"?


Nie ale osłania sie
>Mordowanie dzieci nie ma nic wspólnego z darwinizmem,

Oczywiscie że ma.

@patykiem_pisane: Nie ma. Powtarzasz brednie Hitlera, eugenika jest zaprzeczeniem darwinizmu.

Dziecko jest obciążeniem organizmu kobiety, więc sens wielomiesięcznego obciążenia organizmu, gdy dziecko posada wady uniemożliwiające przeżycie po porodzie jest zerowy. Lepiej dla kobiety wykorzystać zasoby/energie na zdrowe dziecko prawda?

A Żydzi byli obciążeniem dla społeczeństwa i narodu Trzeciej Rzeszy, więc lepiej było ich zabić i wykorzystać zasoby i energię na