Wpis z mikrobloga

@missioncritical: LITERALNIE MASZ CYTAT DO KTÓREGO ODNOSI SIE KOMENTARZ @Bloodhorn KTÓREGO TREŚĆ TO LINKI

wy jesteście w tej konfie takimi debilami, że nawet jakbyście mieli większość w sejmie to coś wam się przyciski pomylą przy głosowaniu.

@Bloodhorn STAWIA POD WĄTPLIWOŚĆ TEZĘ, ŻE W TEJ KONFIE TO TAKIE DEBILE, ŻE NAWET JAKBY MIELI WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE TO BY IM SIE PRZYCISKI POMYLIŁY W GŁOSOWANIU (Bo gdzie indziej faktycznie są tacy debile, a
LITERALNIE


@siadatajta: i już wiem, żeby dalej nie czytać XD. Może przytyki na temat czytania ktoś kiedyś weźmie na poważnie, jeśli sam pokażesz, że rozumiesz kontekst wypowiedzi. "Literalny" dzbanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Doczytaj czym jest whataboutism - kolejne po "literalnie" słówko z angielskiego, które powinieneś poznać.

Obrona wykopowego rzecznika Konfy, bo sam nie potrafi odpowiedzieć w temacie?
@missioncritical: Używam zwrotu literalnie tak jak chce a w dodatku jest poprawnie interpretowany przez moich interlokutorów. Ty nie używasz nawet mózgu więc nie bedziesz mówić mi co ja mam robić (σ ͜ʖσ)


Nic nie będę doczytywać, bo nie musze niczego doczytywac. Nie istnieje potrzeba nawet w obrębie tego wątku, gdyż to ty tutaj odstajesz i jesteś totalnie nie w temacie. (Brak fundamentalnych umiejętności
@siadatajta: Wow typowy wyborca Konfy - myśli, że pozjadał wszystkie rozumy, a nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem jednego komentarza. Jak małpa w dyskusji w końcu zaczyna rzucać kupą i jest po rozmowie. Poćwicz jeszcze!

Aaa sry dopiero doczytałem żeś zwykłym konfo akolitą. To tłumaczy niskie IQ albo bardzo młody wiek - albo obie te rzeczy na raz ( ͡ ͜ʖ ͡). Trzymaj się tam!
@missioncritical: Jakiż ty jesteś żałosny. Spójrz na siebie i jaki poziom rynsztoku tutaj zaprezentowałeś. Imagine tak się zaprezentować w konfrontacji z wyborcą konfy hahahhahaa. Dużo to o tobie świadczy ;)
Jesteś totalnym dnem i zerem. Tak jak zero jest liczbą twoich argumentów niebędącymi przy tym pozamerytoryczny. JEDYNE na co cie stać to ad personam na poziomie małpy w zoo rzucającej gównem w plekse gdy stoi przed nią odwiedzający.