Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nawalny to taki sam #!$%@? jak reszta, ten kacap nie jest przeciw wojnie tylko przeciw putinowi


@kuhhhwaaa_spock: Za takie ordynarne prokremlowskie manipulacje powinien być ban. Robisz to nieświadomie, bo uległeś wrzutkom ruskiej propagandy czy celowo dezinformujesz? Nawalny jest przeciwko wojnie, poparł protesty przeciwko niej i skrytykował rosyjski imperializm.
szurszur - >nawalny to taki sam #!$%@? jak reszta, ten kacap nie jest przeciw wojnie ...

źródło: kjjhggggg

Pobierz
mówisz o tym samym nawalnym, który jest nacjonalistą i popiera aneksję Krymu? Weź #!$%@? typie i nie manipuluj. Czemu ja Cię jeszcze na czarnej liście nie mam XD


@kuhhhwaaa_spock: Niczego z tego co napisąłem nie obaliłes, ba do żadnego z argumentów sie nie odniosłes. Udowodniłem, że napisałes nieprawdę twierdząc, że Nawalny nie jest przeicwko wojnie. Lecisz z atakiem personalnym na mnie (typowe dla onuc na tym portalu) i wyskakujesz z Krymem
@szurszur: pierwszy z brzegu artykuł o jego wypowiedzi o Krymie:
https://wiadomosci.wp.pl/opozycjonista-aleksiej-nawalny-jako-prezydent-rosji-nie-oddalbym-krymu-ukrainie-6027736684352641a?amp=1&fbclid=IwAR28Gfy4zN1O5YsICDGCmxatDbkflZY6P2CowYi17wP3wClWr2P3CJbAXG4
Zaczynasz od zarzutu prokremlowskich manipulacji, a potem masz czelność mówić o ataku personalnym jednocześnie wyzywając od onuc. Nawalny który od zawsze popierał ruski imperializm, a był jedynie przeciwny putinowi jest tak samo przeciwny wojnie jak rosjanie, którym przeszkadza tylko i wyłącznie fakt, że przegrywają. Jak już wcześniej napisałem: #!$%@? i przestań manipulować. Więcej ci nie odpiszę bo uznaję za stratę
@kuhhhwaaa_spock: Nadal nie odnosisz sie do tego o czym pisałeś i do czego sie odniosłem (rzekomy brak sprzeciwu Nawalnego wobec wojny co jak udowodniłem nie jest prawdą) i wrzucasz gadke o Krymie o którym nie było mowy, wiec zlewam tę ucieczkę od tematu.

Nawalny który od zawsze popierał ruski imperializm, a był jedynie przeciwny putinowi jest tak samo


@kuhhhwaaa_spock:

Nawalny skrytykował rosyjski imperializm jako czynnik szkodzacy Rosji.

Nawalny: Imperializm to