Wpis z mikrobloga

Nawet prychłem z tego newsa na Dywaniku że Ekipa wraca do starego składu bo MiniMajk by chciał się dogadać XD
Jedno krótkie pytanie:
Po co?
Po co Friz miaby to robić mając tak dużo nowych osób. Rozpad ekipy tak naprawdę uratował Friza i jego Ekipę.
Po rozpadzie wyświetlenia #genzie wystrzeliły w kosmos, pojawiły się Kampery, T5M2, itd.
Po co Friz miałby wracać do osób które zawistnie komentowały ciążę Wersow? Że Nowciax był pierwszy i jest trendsetterem XD
Gdzie jest teraz Nowciax, Marcysia, MiniMajk czy Tromba ze swoimi kanałami?
Coś tam jeszcze wrzuca Murcix, Poczciwy Krzychu i Patecki który jako jedyny się utrzymał bez Ekipy a wręcz rozwinął jeszcze bardziej, cała reszta zniknęła w momencie rozpadu Ekipy i nikt o nich nie mówi, dawno o nich zapomniano głównie dzięki nowym osobom z Genzie.
Wierzę że Wujek Łuki i Friz nie są na tyle głupi by dogadywać się z nimi na jakiś wielki powrót bo to bedzie jedno wielkie kłamstwo.
Myślę że dogadają się po prostu do odejścia a ktoś tam rzucił że są blisko dogadani ale do powrotu.

#friz #ekipa
  • 14
@MrBeast: ja juz tez nie chcialbym ich razem ogladac. To zaszlo za daleko i za duzo jadu zostalo wylane. To byloby strasznie sztuczne i nigdy nie byloby to co kiedys. Tego nie da sie odkrecic. Jedna albo druga strona spierd..lila bezpowrotnie. Jedynym rozwiazaniem dla nich jest nagrywanie osobno. Ekipa B powinna nagrywac razem, a Frizy z Genzie/ t5m.
Ja mysle, ze o zadnym powrocie nie bylo dyskusji. Tylko nieumiejetnie to Majk
@MrBeast: A mnie się wydaje, że chodzi tutaj o koncerty. Zostały obiecane festiwale Ekipy, widać było, że Mrożona piecze dupa o to, że nie zostały one zrealizowane i mam takie podejrzenie, że tylko po to chcą się dogadać aby z Genzie robić jakieś koncerty
@MrBeast: A, w ogóle obejrzałem ten wywiad Mini Majka w sieci.
On mówi, ze nie chce mieć nic wspólnego ze strona od Fusialki.
I raczej wyklucza jakieś wspólne nagrania Ekipy B. - Mówi, że maja swoje sprawy, wyprowadzki.
Ale wciąż wzdycha do YT
  • 0
@HubertOlkowski: To nowszy wywiad, wcześniej nie mówił nic że nie chce mieć nic wspólnego XD
Trochę wygląda to tak że chcą się dogadać na powrót do ekipy ale by nagrywać tylko w składzie Ekipy B. Dziwne
@MrBeast: Co mu Fusialka zrobiłą, xd.
No tak jakby... nie umiem złapac czego on chce.
1. Rozmowy o powrocie trwaja
2. Nie da sie nagrywać jak kiedyś (ech te wieki temu rok, xd)
3. Nie chce mieć nic wspólnego z Fusialką i jej częścią ekipy.
Hmm?