Wpis z mikrobloga

Halo Mircy z #wroclaw i #motoryzacja.
Szukam fachowej ręki - #blacharz / #lakiernik. Potrzebuję zrobić konserwację podwozia w aucie - "specjaliści" z jakimi się do tej pory spotkałem nie demontują NIC. Szukam kogoś kto demontuje tylne zawieszenie (nie wiem czy będzie trzeba) do tej roboty. Poza konserwacją do zrobienia mam 4 błotniki (ʘʘ) które są już częściowo rude - szukam kogoś kto jest wstanie to w jakiś sposób dorobić, reperaturek typowo do tego auta nie ma.

Macie kogoś do polecenia?
  • 6
via Wykop
  • 0
@wuadek: Wiedzieć jak to może i wiem. Natomiast nie mam warunków. Do takiej roboty przydałby się podnośnik, albo chociaż kanał.
@xmak: za cmentarzem w Kobierzycach jest lakiernik. Krzysiek. Zakład od kilku lat działa, wcześniej robił kilka dekad w Niemczech i tam się specjalizował. Widząc na podjeździe tłuste fury i niezłe zabytki sądzę, że ma wiedzę i umiejętności. Znajomi robili i sami mówią, że łatwiej i szybciej załatwić audiencję u papieża niż znaleźć wolny termin u niego. Jest też lakiernik w Domasławiu, część znajomych też tam robiła ale to było kilka lat
via Wykop
  • 1
@PanKeks: @Viking- Dla mnie się opłaca. Infiniti G35. Podłoga jak to podłoga, warto zabezpieczyć. Nie jest to auto które widać na każdym rogu, gdybym miał to robic przy passacie to dałbym sobie siana