Wpis z mikrobloga

Hej @orlen_lite ale macie ułomny ten serwis Orlen Paczka xD
Nie można zmienić ani przypomnieć hasła. Należy skasować konto. Co ciekawsze to nie ma żadnej weryfikacji czy podany w rozmowie telefonicznej adres email nalezy do mnie :D wystarczy zgłoszenie ustne i wypi3rdalacie konto xD
Własnie taką informację uzyskałem na infolinii: 22 33 33 999
#niebezpiecznik #sekurak #cert #allegro #afera #januszebiznesu #orlen #aferaorlenowska @niebezpiecznik-pl
widmo82 - Hej @orlen_lite ale macie ułomny ten serwis Orlen Paczka xD
Nie można zmien...

źródło: comment_1671572603AUV4pr6wSlBiFGF1LPTD1N

Pobierz
  • 10
@widmo82: dodatkowo sama strona do nadawania paczek fajnie działa xD Jak sie wyszuka kupującego po nicku i pobierze etykiete, to jeżeli nie odznaczysz tego kupującego i zaczniesz szukać następnego to ci strone #!$%@? xD a no i jak ma się kilka stanowisk pakujących to zalogowanei na drugim pececie wylogowuje z pierwszego xD
  • 0
No dobra. Pytanie czego się spodziewałeś, że w ogóle tam konto założyłeś?


@axelrodi: była fajna promocja, za każdą zrealizowaną przesyłkę przez Orlen Paczka dostawałeś 1000pkt Vitay. Uzbierałem na kilka tankowań :)
Tak, zamawiałem dużo przez allegro (była promocja: aktywizacja starych kont do kolejnych zakupów i dawali 20zł) oraz shopee ( chyba wszyscy tam trzepali kupony i multikonta dla nowych).
@widmo82: Orlen Paczka jest tak ułomna, że nie raz nadawałem paczki w tym ich automacie. Nie zauważyłem, że do jednej nie dostałem potwierdzenia nadania i potem paczka na miesiąc zniknęła. Po mojej interwencji i podaniu dokładnej godziny, dnia i miejsca dopiero ktoś łaskawie wyjął tę paczkę z automatu i dostarczył... I gdyby to jeszcze raz się tak zdarzyło. Już kilkukrotnie tak miałem (°°