Wpis z mikrobloga

Redpillowe po.je.by piszą, że laski chcą tylko tych wysokich, przystojnych i mających kasę a co gdy ktoś właśnie tak wygląda i jest bogaty a mimo to nie ma powodzenia u kobiet
Ale jest też drugi koleś, przeciętnie wyglądający, średniego wzrostu i średnio zarabiający lub wręcz mało
To co wtedy? :D hipergamia nadal działa? XD
  • 4
@bond123 liczy się wszystko: wzrost, morda, sylwetka, charakter, dynamina, zasoby. Jeżeli masz X i Y i nikogo nie masz, to znaczy, że brakuje ci jeszcze Z. To nie jest zerojedynkowe. Tutaj są setki zmiennych. Wykopki lubią spłycać świat do binarnych skrajności, ale tak nie jest.
No to jak wytłumaczysz to, że miałem kochankę z tindera która do mnie zawsze przyjeżdzała swoim samochodem i tam uprawialiśmy seks. Nie miałem kasy, dawała mi pieniądze na gumki bo ja kasy nie miałem. Jedyne co robiłem to musiałem przyjść do niej jakieś 250 metrów bo nie mogła przychodzić do mojego mieszkania.
Jestem średniego wzrostu, wygląd też przeciętny. A gdy relacja się skończyła to też mi pożyczyła 20zł (nie chciała bym jej
@bond123 nikt nie powiedział, że musisz mieć wszystko, tylko że jak nie masz powodzenia to musisz mieć coś więcej. Spokojny normik 6/10 z dobra morda, wzrostem kasą i sylwetką będzie miał podobne powodzenie co chad 10/10 bez kasy z problemami z agresją, o ile ten pierwszy nie będzie bał się zagadywać do kobiet. Po prostu miałeś coś co jej odpowiadało, a niekoniecznie musiałeś mieć wszystko.