Wpis z mikrobloga

#samochody #mechanikasamochodowa
Hej, jestem dumnym (a może durnym) posiadaczem citroena c4 z 2007r. i mam problem z uruchomieniem auta. Ogólnie auto kupiłem i śmigało aż miło, i jedyny problem jaki miałem to niewielki wyciek z przewodu chłodniczego. Jakoś dwa tygodnie temu zbieraliśmy się z różową na zakupy, i auto nie odpaliło. Po pół godziny prób zadzwoniłem po pomoc, a typek który przyjechał przekręcił kluczyk i cyk, działa. Dziś znów chciałem odpalić, i znów nie odpala. Chodzi o pierwszą pozycję, gdzie odpala się elektronika. Facet z pomocy drogowej powiedział że takie usterki są najgorsze, bo nie ma jasnego wyjaśnienia co się zepsuło, i usterka może się pojawiać od czasu do czasu, i tak samo od czasu do czasu sama się naprawi. Czy to może być po prostu jakiś styk w stacyjce? Czy po prostu jest to jakaś typowa wada modelu?
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@zacky: Dodam że akumulator jest naładowany, nie zostawiłem na światłach, a płyn który ubył był od razu dolewany, a wycieku już nie ma bo dodałem uszczelniacza do płynu chłodniczego, więc to nic z tych rzeczy
  • Odpowiedz