Wpis z mikrobloga

@FunkyMonkey: Trener to widać, że dobrze odżywiony, pewnie stosuje kaszę jaglaną, trzymaj się młody, i bierz przykład z trenera, bo widać, że kumaty chłop
z fartem
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey Wspaniała była to akcja. Nie zapomne jej nigdy. Sam mem Jaglakowy trochę mnie śmieszył, zwłaszcza te przerobione piosenki, no ale jak ktoś zakładał grupę na FB i pod swoim imieniem i nazwiskiem #!$%@?ł jakieś pedofilskie rzeczy to x kuhwa D. Chłopaczyna lekcję ma do końca życia
  • Odpowiedz
@nocny-mirek był taki mem z jaglakiem który dodał wpis jak czeka w aucie dwie godziny na córkę bo ma dyskotekę szkolną no ale na tym memie po zdaniu bodajże "mój plan na najbliższe dwie godziny?" nie było wcale nic o czekaniu na Amelke tylko coś innego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 25
@FunkyMonkey: @wicherq @nocny-mirek @malibu99 ciężko się przyznać ale byłem ostatnio na gali fame i ta akcja mi się przypomniała jak zobaczyłem jaglaka. Co zabawne, on i jego córka chodzili po sektorze i ewidentnie kogoś szukali, jaglak wzrok #!$%@?, córka podobnie. Nagle znaleźli jakiegoś typa, jaglak go ściągnął na dół prawie szarpiąc za koszulkę i tam mu na ucho jakieś rady dawał #!$%@? na maksa.
  • Odpowiedz
@nocny-mirek: yup, gdyby nie to że mnie wcześniej przeskanował kilka razy to bym coś tam nagrał z ukrycia ale siedziałem zbyt blisko xd
@FunkyMonkey on ma ewidentnie krótki lont bo tam nie mogło się zadziać nic niesamowitego, ale co mnie zdziwiło to chłoptaś jego córki, który to powinien ja 'obronić', a typ stał i nic się nie odzywał nawet
  • Odpowiedz
@ChadChampion: rady tutaj w pojęciu wiadomo jakim, po prostu widać było po minie Michała że bardzo zależało mu żeby one mocno weszły do głowy temu ziomeczkowi xd
  • Odpowiedz