Wpis z mikrobloga

@Ivan_Sekal: ja wiem, ze niektórym ciężko idzie z dodawaniem, ale to co próbuje wcisnąć Ci memcen na tiktoczku kupy sie nie trzyma...
No. Chyba ze zamierza chandlować kokainą... wtedy mu sie to może zepnie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dyzmund: no ale powiedz co a nie argument typu "to sie kupy nie trzyma ale nie wiem co pora na cs". Pokaz mi co w programie to chyba nie jest ciezkie skoro sie tak kupy nie trzyma. No dajesz wierze w Ciebie ze po za masz jakis LOGICZNY argument. Co mu sie nie zepnie. No chyba ze nie masz argumentu to nawet nie odpisuj ponownie. Nie wiem co gada na tiktoczku
@Ivan_Sekal konfa nawet nie ma realnego programu wyborczego, jedyne o czym gadają to ogólniki, w formie haseł bez pokrycia w liczbach.
Pokaż mi np. jakieś wyliczenia, gdzie pokazują jak ma się im budżet spinać, często powołują się na badania, których nie są w stanie wskazać, połowa ich wysrywów opiera się na dowodach anegdotycznych, albo chłopskim rozumie. Sam fakt, że mówią inaczej niż inni nie czyni z nich zbawców świata, tylko po prostu