Wpis z mikrobloga

@Madziol127: dlatego napisałem "wszystko prawda"

i dla szerszego kontekstu dodałem co dodałem

choć mam wrażenie nie byłem precyzyjny - jest uberdzbanem i dupkiem oraz foliarzem :D - poza kortem oczywiście

na korcie ostatnio mu się poprawiło (sponsorzy?) ale dla tych z nieco lepszą i dłuższą pamięcią - tak na korcie też był dupkiem :D

BTW
GOAT jest tylko jeden: Sampras
@siona: ok, rozumiem. Ja fanką Djokovica nie jestem, wiele jego decyzji nie rozumiem, ale daleko mi do takich jednoznacznych opinii jak "dzban" czy "dupek". Djoko też jest znany z drugiej strony tworząc wiele pozytywnych akcji, zachowania na korcie, wspierania młodych zawodników, założenia fundacji itd. Chłop sam kieruje swoim życiem i bierze za to odpowiedzialność.
@siona: a ty generalnie jestes idiot(ką) i hejterem. Novak jest GOATEM, jednoznacznym a twoje szczekanie tego nie zmieni :*
Na pewno doda jeszcze z 1-4 szlemy zeby nawet takie półgłówki jak ty nie miały watpliwosci kto był najlepszy ever. bez pozdrowien
@natuuris: spłakałem się dziecko jak fretka :D

to może margaret court też jest goatem? w końcu ma najwięcej cyferek :D

ile meczów samprasa widziałeś? ile bjorga? ile agassiego? ile connorsa? ile edberga? johna mcenroe? ile widziałeś meczów navratilovej?

to co ty wiesz o tenisie :D bo ostatnie 3 lata coś tam oglądasz? bo igę z talerzem w miniaturkę sobie wsadziłeś?
nie rozśmieszaj mnie.

dżok jest bez względnie jednym z najlepszych zawodników
jaka ige, to Rybakina xD
Novaka ogladam od 2011 ~ i gdzies tyle mu kibicuje. a tenis od 2004??? oczywiscie z przerwami. Novaczek uciszy wszystkich hejterów w A.D.2023. a Twoje lewackie brednie nie maja tu zadnego prawa bytu. ZEgnam nie pisz juz do mnie, blokuje takich głuptaków.
Novaka ogladam od 2011 ~ i gdzies tyle mu kibicuje. a tenis od 2004???


@natuuris: czyli przez 8 lat oglądałeś tenis ale nowaka nie?
jesteś głupszy niż ustawa przewiduje :D