Wpis z mikrobloga

Vinicius jak Vinicius, grzeje się chłop, sam lubi popajacować, symulować, pewnie jego styl gry też dokłada do chęci upolowania go.

Powinien załatwiać takie akcje po meczach, a w trakcie mieć #!$%@? na kibiców i rywali. W sensie po meczach zwracać uwagę na chamstwo itp.

Ale powinien też mówić o sędziach, bo myślę, że najbardziej go #!$%@? zbyt duże przymykanie oczu na faule na nim. A dodatkowo sam jest na cenzurowanym. Dziś powinien wylecieć. Ale czemu nie wyleciał typ, który go dusił do jasnej cholery? Czemu jedną z akcji Realu przerwała kopnięta z premedytacją druga piłka? Takich absurdów w ten lidze jest pełno. Gavi potrafi wlecieć w gracza bez piłki i git. Faule na kontuzję? Git. O reszcie mi się nie chce gadać. I nie chodzi tylko o Real czy Barcelonę, że są cyrki dla drużyny albo przeciw. Reszta ligi też odczuwa, choćby bodajże Cadiz zabrano wygraną swego czasu. Gdyby pokazać niewydrukowaną tabelę ligi, to by mogły być spore rotacje w klasyfikacji.

Kumam, że Vinicius może kogoś irytować, nawet za sam ryj. Ale on stał się chyba twarzą komedii pt. sędziowanie w La Liga. O ile sam by już wcześniej wyleciał, nawet bez surowego traktowania symulek, to część rywali po faulach na nim też.

O kibicach szkoda gadać, sam nie jestem fanem czarnej kultury, sram na BLM i ich mentalność Kalego, ale małpie okrzyki z trybun to poziom chlewu. Potem taki Vinicius ma pożywkę by pieprzyć o ogromnym rasizmie na świecie, mając kontakt głównie z bydłem, które za parę euro kupiło bilet.

#realmadryt
  • 2
@FotDK: do tego co dziś się stało doprowadziła nagonka na Viniciusa, zamiast zając się prawdziwym problemem czyli sędziami którzy nie potrafią stosować przepisów gry w piłkę nożną. Media są temu winne i nawet w Polsce widać jaki nurt został obrany, z dwojga złego lepiej tak niż jakby mu nogi połamali.

Obrzydliwa liga, słabi arbitrzy, korupcja i mistrz który płacił przez wiele lat za "równe sędziowanie" wiceszefowi komitetu sędziów.
Vinicius ma pożywkę by pieprzyć o ogromnym rasizmie na świecie, mając kontakt głównie z bydłem, które za parę euro kupiło bilet

@FotDK: dobrze że nie wchodzi na główną Wykopu :)