Wpis z mikrobloga

Facetom serio się podobają wary obciągary? Nie ogarniam tego. No muszą się podobać, skoro tyle lasek to sobie robi. No bo po co innego by to robiły? To ja jestem jakiś dziwny, jak uważam, że to szpeci, a nie upiększa?
  • 9
@PiersKurczaka popatrz na to z dwóch storn. Tak facetom się podobają zadbane laski. Jak dziewczyna ma poprawie lekko zrobione usta np taka Klaudia El Dursi to nam się podoba. Pełne usta są sto razy lepsze niż brak albo wąskie. Więc każdy facet wybierze powiększone/wypełnione usta jak z reklamy/ telewizji. Teraz druga storna. To co widzimy na ulicy i w necie to albo tanie kosmetyczki które nie potrafią zrobić dobrze. A laski, jak
@PiersKurczaka ja się tylko cieszę, że nastolectwo upłynęło mi poza społecznościówkami, bo te jeszcze nie istniały. Presja na wygląd, coraz bardziej odklejone od rzeczywistości kanony piękna, projektowanie i zaszczepianie przez marketingowców coraz to nowych kompleksów, byle tylko opchnąć kolejne kosmetyki czy zabiegi - tylko przez ten drobny wycinek rzeczywistości można jebla dostać. Sama się czasem łapię na porównywaniu z innymi kobietami (a właściwie obrazkami z internetu) i poczuciu bycia "niewystarczającą", a jestem
To po co to robią? Bo MYŚLĄ, że się podobają? No przecież nie oszpecałyby się bez powodu, musi jakiś powód być.


@PiersKurczaka: dobrze zrobionych ust czy piersi nie zobaczysz, w sensie raczej nie będziesz wiedział, że były robione, no i właśnie tu chyba jest problem bo jak to tyle siana poszło i "nie widać"? Może to właśnie o to chodzi, żeby pokazać, że mnie stać więc musi być też widać, że