Wpis z mikrobloga

@kontrowersje: fajna liczba z dupy xD
Jak już nie zapominać, to porponuję moze o współpracy Ukraińców z Niemcami i np. ich udziale (obok Łotyszy) w likwidacji Powstania Warszawskiego? Niemcy używali ich do najbrudniejszej roboty i do dziś sobie to SS Galizien robi w mundurach officjalnie na zachodniej Ukrainie obchody - przebiło się u nas bo kilka lat temu jakiś ukraiński dziad w mudnurze w ich czasie zmarł co się nagrało xD
@JesseJackson jak się spytasz Ukraińców nie wiedzą nic o Wołyniu i ogólnie historii. Ktoś może pod studiach będzie wiedział, ale większość nie ma pojęcia o Wołyniu. W Polsce ludzie wiedzą albo od 2014 albo od niedawna xd taka jest prawda, wszyscy mieli w dupie Wołyń. Śmierdzi to ruskimi jak nie wiem.
@chwila: tak Polacy nie wiedzieli o Wołyniu przed 2014 xdd a Ukraińcy w ogóle nie znają historii to jeszcze większe xD mogę Ci tu wrzucić setki publikacji o Wołyniu sprzed 2014, ale Ty i tak mi powiesz że to nie Polacy czytali te artykuły.
@JesseJackson w Polsce więcej ludzi wie niż na Ukrainie. Ogólnie większość jak się pytałam, to nikt nie wiedział. Po prostu zrób sam sobie wywiad i się pytaj jak kogoś poznasz i sam zobaczysz że wiedza na ten temat jest mała. Teraz już chyba większość młodych Polaków wie, bo ruscy zrobili swoje, ale jak pytasz Ukraińców to nie wiedzą, albo bardzo mało.