Wpis z mikrobloga

@PozorVlak: nawaliło oleju do cylindra, albo był przechylony na cylinder albo zalałeś za dużo oleju, albo to i to. Wykręć świecę i wtedy zakręć, jak będzie lecieć olej przez otwór na świecę to znaczy, że zalało.
  • Odpowiedz
@PozorVlak: nawaliło oleju do cylindra, albo był przechylony na cylinder albo zalałeś za dużo oleju, albo to i to. Wykręć świecę i wtedy zakręć, jak będzie lecieć olej przez otwór na świecę to znaczy, że zalało.


@Bodzias1844: albo odmą olej przelał się o gaźnika i dalej poszło do cylindra.
  • Odpowiedz
  • 0
@PozorVlak: nawaliło oleju do cylindra, albo był przechylony na cylinder albo zalałeś za dużo oleju, albo to i to. Wykręć świecę i wtedy zakręć, jak będzie lecieć olej przez otwór na świecę to znaczy, że zalało.


@Bodzias1844: jest dokładnie tak, jak napisałeś. co mam z tym zrobić teraz? odkreciłem świecę, pociągnąłem i jebło olejem z gniazda świecy
  • Odpowiedz
@PozorVlak maszyna musi stać tak jak na zdjęciu. Sprawdź ile jest oleju, może był już zalany i dolales niepotrzebnie. Jak stan się zgadza to szarpnij kilkanaście razy bez wkręconej świecy żeby wyrzygał olej z cyla, przemyj świece w benzynie, dobrze by też było dmuchnąć w cyla. Wkrec świece i spróbuj odpalić. Jak odpali to będzie srogo dymił jakąś chwilę. Albo i dłużej jak oleju nawaliło też do tłumika.
  • Odpowiedz