Wpis z mikrobloga

#famemma dla mnie Kasjo zawsze będzie najlepszym freakiem w Polsce a reszta to co najwyżej przebierańce próbujące wejść w jego buty
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziko100: przestańcie lizać mu dupę, chłop leje się tylko w nudnym boksie, mma - nie, k1 - nie, więc dla mnie nawet jakby walczył z mcgregorem to ta walka byłaby nudna, bo boks to boks.
  • Odpowiedz
@ziko100: Nie wiem czy poważnie piszesz czy na wpół poważnie, Kasjo tylko wyzywać potrafi ale ciekawą osobą dla mnie jest Muran i to jest dla mnie jedyny prawdziwy zadymiarz.
  • Odpowiedz
  • 0
@lukiboss: Logan Paul i Ksi robią to samo i jakoś nikt się do nich nie #!$%@?. Ogólnie freak boxing jest bardziej popularny na zachodzie. Dla mnie najważniejsze jest że Kasjo nie #!$%@? farmazonów cały rok tylko jak coś zapowiada to to robi. A tego ferarke po tylu obietnicach nawet słuchać mi się nie chce. Ze wszykim leci w #!$%@?. Ciężko mieć szacunek do takiej osoby
  • Odpowiedz
@lukiboss: nie no mma frikowe to prawdziwe widowisko, jak ferrari przez 10 minut trzyma za nogę łaszczyka, albo zapina od tyłu błońskiego. Nie mówiąc już o walkach trwających 10s, albo klatce rumuńskiej i sędzia Jarosz debil "puść siatkę puść siatke".
  • Odpowiedz