Wpis z mikrobloga

obejdziesz wszystkie w tydzień. Ewentualnie dzień, zależy od miasta.


@japycz: to samo można powiedzieć o polnych drogach

żadna rozrywka, w domu też można sobie odpalić film.


@japycz: nie każdy ma w domu TV, w kinach lecą nowości, których w większości nie ma na VOD.

Dobre, dwa razy w roku na coś co Cię interesuje


@japycz: nie umniejsza to teatrom. Jednak spokojnie można znaleźć coś wartościowego częściej, chociaż im większe
to samo można powiedzieć o polnych drogach


@rzuf22 Polne drogi są za darmo, jest ich więcej, no i w końcu chodzi się na świeżym powietrzu.
Teatry tez nie są konkurencja dla polnych dróg, bo nie możesz wyjść spontanicznie (zwykle fajne spektakle są wyprzedane i trzeba wcześniej brać bilet) + ograniczają się do godzin wieczornych + są drogie.
Polne drogi są za darmo, jest ich więcej, no i w końcu chodzi się na świeżym powietrzu.


@Halbr: Są też muzea plenerowe, plus z takiej wizyty można się czegoś nauczyć, na polnych drogach to możesz poznać na co masz alergię.

Teatry tez nie są konkurencja dla polnych dróg, bo nie możesz wyjść spontanicznie (zwykle fajne spektakle są wyprzedane i trzeba wcześniej brać bilet) + ograniczają się do godzin wieczornych + są
@rzuf22 Ile tych muzeów jest? Ty chyba nie rozumiesz, że nikt tu nie atakuje muzeów i teatrów, tyle że na spacer polnymi drogami możesz chodzić codziennie, a do muzeów i teatrów nie.
@japycz: Masz rację. Te rozrywki nigdy mnie nie interesowały z tych samych powodów. Jedynie Warszawska Masa Krytyczna, ale to było lata temu oraz Nightskating. Chodzi o to, że napisałem to żartobliwie w sensie, że mieszkam w mieście i są tu różne formy spędzania wolnego czasu, ale wolę zamiast tego pokręcić się po polach ;d.
to samo można powiedzieć o polnych drogach


@rzuf22: raczej nie. Jak zdasz sobie sprawę ile tego masz w najbliższej okolicy to wystarczy Ci na całe lata.

Chodzi o to, że napisałem to żartobliwie w sensie, że mieszkam w mieście i są tu różne formy spędzania wolnego czasu, ale wolę zamiast tego pokręcić się po polach ;d.


@aqua1125: wiem. Ja nawiązałem do tego że ludzie często podają jako zaletę mieszkania w