Wpis z mikrobloga

Bombel z gola powinni don kasjo po raczkach wycałować i zorganizować walke Kasia vs ferrarka w boksie fajnie byłoby zobaczyć takie zestawienie król kasjo i władca piekieł w jednej walce
Wiadomo ze w boksie bo w mma raczej Kasjusz bez szans #famemma
  • 7
  • Odpowiedz
@Szczurson: W boksie to już wgl przepaść, przecież ferrari nic nie umie, jak walczył tak walczy dalej wiatrakami, jak kondycji mial na 2 min tak ma dalej. Kasjo by go zniszczył jak Polaka
  • Odpowiedz
  • 0
@XYZ91: No niby masz racje ale ferrarka ma dynamit w łapie fajne zestawienie bo wiadomo ze Kasjusz się nie #!$%@? i idzie na całość ferrarka to samo po prostu fajnie widowiskowo by to było
  • Odpowiedz
@Szczurson: Władca czego? Dajcie już spokój z tym chłopem xD Wielki #!$%@? fighter, tylko jak nie wejdzie jakaś fartowna cepeliada w pierwszej rundzie, to później ogromny problem xD ale tłuszcza klaszcze xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Synsynasmoka a czy ja mówię ze on dobry fajter xdd fajna otoczkę sobie zbudował i wiadomo ze człowiek cep i farciarz ale chodzi o widowisko jak chcesz pooglądać ludzi na poziomie to se ufc obejrz xD
  • Odpowiedz
@Szczurson: Wiem o co chodzi .. myślę, że byłaby powtórka walki Kasja z Polakiem, Ferrari jest na podobnym poziomie, zjadlby go Kasjusz i te cepy by sobie zbijał na luzie
  • Odpowiedz