Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że macie to gdzieś, ale znów mam doła, takiego porządnego. Boję się, jest mi zimno, rycze i mam złe myśli.. Jest mi niedobrze i chce ukrócić to cierpienie, ale nie mogę, jeszcze nie chce, boję się to zrobić, boję się zostawić kilka osób.. Nawet, jeśli mają mnie gdzies #depresja #samobojstwo
  • 7
  • Odpowiedz
@Sick_Kid odwiedź psychiatrę, mówię serio, doraźnie proszki pomagają, potem terapia. U mnie jest #!$%@? strasznie, ale zle mysli sobie odeszły
  • Odpowiedz
Ja wiem, że macie to gdzieś, ale znów mam doła


@Sick_Kid: ja mam już ponad 2 tygodnie. Ale wiem, że w końcu mi przejdzie i znów będzie bardziej znośnie. A później znów będzie okres, kiedy życie wydaje się niewarte wkładanego w nie wysiłku. I tak na zmianę, w różnych proporcjach. Od kilkunastu lat, czyli całe moje świadome życie. Można się przyzwyczaić ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

Pomimo
  • Odpowiedz
@Sick_Kid: Nie znam szczegółów, więc mogę zaproponować taki film o życiu:
Są napisy automatyczne. Można włączyć tłumaczenie. Oglądałem w ten sposób i tylko ze dwa słowa są pomylone.
Nemayu - @Sick_Kid: Nie znam szczegółów, więc mogę zaproponować taki film o życiu:
Są...
  • Odpowiedz
@Nemayu: Przypomniałem sobie. Był ten sam film wrzucony przez kogoś innego, ale skasował konto albo sam film został skasowany. W każdym razie już go nie ma, a tam dźwięk był lepszy i napisy też.
  • Odpowiedz