Wpis z mikrobloga

#famemma

Wszyscy już się wystrzelali z ucha. XD Jak ktoś nie ma kasy to spoko, ale pamiętam, że oni sobie nawet z transmisją Gromdy nie poradzili. Pamiętajcie, że im więcej osób wie o źródełku tym gorzej. Raczej kupię galę, bo tam często im zrzucają to na chwilę i omija cię część walki, zanim to ogarną na nowo.
  • 6
@avirant: Dziwne,może tak jak ja zawsze dodaj że lagowało podczas main eventu na który własnie wykupiłeś walkę bo reszta cię nie interesowała i przegapiłeś jakiś ważny moment. Spróbuj w ten sposób, bo mi się zawsze sprawdził. Najlepsze jest to że w notatniku mam zapisaną jedną i tę sama formułkę która wysyłałem im już naście razy i zawsze działa
Płace Paypal, po gali wchodzę we wsparcie techniczne na dole strony.Zaznaczam Typ problemu zacina się/nie działa, kanał płatności PP a w opisie stara wyklepana formułka że main event nie był dostarczony w jakości za jaką zapłaciłem bo zacinał i straciłem najciekawsze momenty blablabla. Na kopniec ID zamówienia i Tranzakcji i maksymalnie po 2 tygodniach dostaję kasę z powrotem. Jak boga kocham robię tak od początków fame i działa do dziś.