Wpis z mikrobloga

W ogóle beka z tego, że jeszcze rok czy dwa temu w niektórych miejscach Polski „ty Ukraińcu” było jedną z gorszych obelg, a dzisiaj wielka miłość xD banderowiec please don’t brejk maj heart xD

#ukraina
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JudzinStouner: czy ja wiem czy tak było. Natomiast wiem że narracja się powoli zmienia a nastroje społeczne są odmienne od tych z tv czy internetu. Zresztą lepiej nie będę się rozwijał za bardzo bo już nie wiem czy będę onuca czy chińczykiem czy Bóg wie co.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner ogółem jeżeli Ukrainiec uczciwie pracuje, płaci podatki, kupuje u lokalnych producentów to nie mam nic do niego.

Jeżeli wali w c---a, kombinuje, chleje, kradnie, żeruje na naszych podatkach to powinien zostać w------y pod Bachmut. W sumie jak mam być szczery z polskimi nierobami powinni zrobić to samo.

Ogółem mam neutralny stosunek do Ukraińców jako narodu, popieram ich sprawę jeśli chodzi o walkę z Moskwą, ale bezrefleksyjne nadstawianie dupska i mówienie
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: nadal tak jest i to wzrastać zaczyna,pro ukrainskie gadki to czytam chyba tylko na łykopie, ukraina dla nas to tylko kraj buforowy a nie zadna unia Polsko-ukrainska, wojna ucichnie, moga sie pakowac, na chwile obecna nalezy ich solidnie dozbrajac, ewentualnych uchodzcow przyjac bez przesadnego socjalu
  • Odpowiedz