Wpis z mikrobloga

Od czasu kiedy gram czyli od 2020 udało mi się unikać tych wszystkich płatnych grupek, sygnałów, telegramów etc. w końcu w styczniu się przełamałem, przelałem takiemu jednemu, wydawał się kumaty, 250euro, i co? i wytrzymałem tam do wczoraj
masakra, ponad 200 osob na grupie na whatsappie, wszyscy oczywiście od lutego permabearsy tak jak głównodowodzący (od lutego czyli jakoś od czasu daxa 14k bo wtedy zaczął grać ostre szorty od cra$$$h) i tydzień w tydzień ta sama gadka - mocny opór, muszą zawrócić, niski wolumen, na pewno spadnie, zamknęli sesje poniżej 15950 to znak, że na pewno spadnie itp no ogólnie jedno wielkie zakłamywanie rzeczywistości, zero jakiejkolwiek pokory w stylu no słuchajcie zły moment wybrałem na szorty, trzeba jeszcze trochę poczekać, na ten moment (w sensie na wczoraj, bo wtedy stamtąd się ewakuowałem) narracja, że SP do końca następnego tygodnia poniżej 4030 bo tak wychodzi z rotacji i oporów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
styczeń kończyłem +9k, na ten moment +3.5k, to i tak sukces że udało mi się obronić i nie zostać permanentnym niedźwiedziem, strasznie wypacza myślenie jeśli jest się otoczonym ludźmi ślepo wierzącym w to samo, nie dostrzegającym albo nie dopuszczającym do siebie myśli, że może być inaczej niż w ich scenariuszu
dzisiaj piątek, a w piątek raczej nie spada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 4
@DiorSauvage nie rozumiem ludzi którzy za takie coś płacą, ja wychodzę z założenia że nikt nie wie więcej niż ja a jeśli już umie zarządzać kapitałem i wejść oraz wyjść w odpowiednim momencie to zarabia na rynku a nie na goleniu ludzi którzy liczą żeby ktoś za nich inwestował ( ͡º ͜ʖ͡º)
@DJ007: nie no, gość miał dwie grupy na whatsappie, na jednej wrzucał tylko i wyłącznie swoje wpisy - momenty wejść, jaki ma take profit, skalpowanie, czasem używał stop lossa, wykresy, wsparcia, opory, ogólnie szeroko pojęta technika, często jak pozycja szła w drugą stronę otwierał hedga i czekał; a ta druga grupa to ogólna dyskusja, każdy mógł wrzucić swój pomysł, kończyło się to tak, że jak ktoś wrzucał pozycję odwrotną do tego