Wpis z mikrobloga

Nikt nie zna Internetu, tak jak Wykopowicze, dlatego kolejny raz przygotowaliśmy Quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę. Po treningach zapraszamy Was do udziału w Net Masters Cup, w którym można wygrać stypendium na pierwszy rok studiów (2 x 5000zł), płatny staż i wiele innych ciekawych nagród.

Powodzenia!

#netmasterscup
wykop - Nikt nie zna Internetu, tak jak Wykopowicze, dlatego kolejny raz przygotowali...

źródło: comment_PAa6ENuaHWLJ5i2c3tIA0sByVGDklXRW.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwa razy brałem udział w Dialnet Masters dochodząc do półfinałów w Krakowie ;) Swego czasu to była fajna zabawa, potem była jakaś edycja gdzie były prawie wszystkie pytania na podstawie badań / statystyk i zrezygnowaliśmy.
  • Odpowiedz
@wykop:

Jaki malarz namalował największy obraz wiszący w sali znajdującej się po lewej stronie od wejścia do galerii muzealnej w Sukiennicach prezentującej polską sztukę XIX-wieczną


Ke?
  • Odpowiedz
@Marcinmt: to jeszcze idzie wyczytać z google maps albo jakiegoś opisu budynku przez developera. Spróbuj znaleźć, ile łodzi zabrano na pokład HMS Beagle podczas drugiej podróży Darwina rozpoczętej w 1831 roku w Plymouth... (i tak uszczegółowiłem pytanie, bo było to napisane dość ogólnie)
  • Odpowiedz
@jurii: no widzisz to nie takie proste, bo wypraw było kilka a repliki często nie są dokładne co do daty. Przeszukałem dzieła Darwina z tej wyprawy i raz mówi o 3 łodziach a potem o 4, więc obstawiłem 4 ale czy trafiłem nie wiem
  • Odpowiedz