Wpis z mikrobloga

Jak wy możecie to oglądać? Przecież nie dość, że to nudne to jeszcze ten koleś to największy i najbardziej leniwy pasożyt jaki może być. Tam się #!$%@? nic nie dzieje. Jesteście jego jedynymi widzami i robicie mu ruch na kanale. Gdyby nie wykop to nigdy bym się nie dowiedział o kimś takim jak ten cały gapa.
Menele, pasożyty, patola i alkusy. Serio to się teraz najlepiej sprzedaje? Ludzie płacą żeby krytykować? Na czym to polega na dowartościowaniu się? A później płacz, że te śmierdzące lenie nic nie robią. Żeby tam jeszcze jakieś dymy były to bym jeszcze zrozumiał ale przy tych filmikach z #raportzpanstwasrodka to się nawet nie da uśmiechnąć tylko cały czas czuje się zenade.

Jestem ostatnim który mówiłby innym co mają oglądać i na co wydawać kasę ale tego po prostu nie potrafię zrozumieć. Tak samo jak magicali, tych dwóch meneli z tego uniwersum i wszystkich postaci z tagów kononowicz. To jest zwyczajnie #!$%@? nudne i żałosne.
To ja już mam ciekawsze akcje jak idę po chleb do piekarni a tu koleś pokazuje doniczki a ktoś robi z tego sprawozdanie. Serio?
  • 24
@bylemkeidyskrolem:
1.Tego się nie ogląda. Ewentualnie fragmentami i to z Adblockiem.
2.Wiekszość jego widzów to Grażynki, które kupują jego fałszywy family friendly content.
3.Tak, tam się gówno dzieje. Ale rozrywa polega na dysutowaniu o tym co przekazuje nam w filmikach. Obnażanie jego kłamstw i wyszydzanie z tego powodu jego osoby. Taka guilty pleasure.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

robicie mu promo na wykopie. Przy obecnym ruchu na stronie w gorących jest kilka wpisów dziennie. Ludzie z poza tagu wchodzą i oglądają. To w zasadzie tym robicie mu zasięgi.


@bylemkeidyskrolem: No w jakimś niewielkim stopniu tak, no i? To menda i w sumie chciałbym, żeby upadł i sobie głupi ryj rozwalił. Ale chcę być tego świadkiem, więc muszę mu podbijać licznik wyświetleń. Błędne koło, grecka tragedia.
@bylemkeidyskrolem: wychodki to nolife bez życia i dzieci neostrady, które mu zazdroszczą dziewczyny i beztroskiego życia, bo ich za nie pracowanie i pasożytowanie codziennie wyzywają ich matki i ojcowie, a tamtego ziomeczka nie i z zawiści i frustracij po nim jadą w głębi duszy mu zazdroszcząc i taka jest prawda wychodki XD
a ktoś to ogląda? I to jeszcze bez adbloka żeby mu hajs wpadal?


@T4_LOVER: a to nie wystarczy że ma kanał, włączone reklamy i żydrura daje mu hajsy za wyświetlenia, niezależnie od tego czy ogląda ktoś z adblokiem czy nie?