Wpis z mikrobloga

Umówiłem się z panną na wino ser i winogrona oraz oglądanie gwiazd na szczycie jakiegoś budynku w #warszawa,
problem polega na tym że nie znam żadnej takiej miejscówki gdzie jest w miarę intymnie żeby coś podziałać, możecie coś polecić ? #podrywajzwykopem #tinder oznacze też #urbex
  • 32
  • Odpowiedz
  • 1
@Dwudziestydrugi: Jestem na tyle zmotywowany żeby dostanie się na dach nie musiało być do końca legalne oczywiście bez większych ingerencji. Łąka odpada, musi być szczyt budynku.
  • Odpowiedz
@VitStan: jak masz trochę czasu to pochodź po prostu po starszych blokach/kamienicach w okolicy i w końcu znajdziesz taką gdzie wyjście jest otwarte. Konkretnego adresu nie polecę bo to się dynamicznie zmienia i tam gdzie dało się wejść rok temu to teraz już może się nie dać.
  • Odpowiedz
@VitStan: nie wymyślaj. Im bliżej twojej chaty tym lepiej. Najlepiej gwiazdy to bym włączył na tv. Wino z żabki, a ser to feta spod napleta xd Na randkę to ją wieźmiesz jak juz ze soba bedziecie
  • Odpowiedz
  • 1
@marcus777: Dla mnie to żaden koszt, a brzmi jak fajne doświadczenie, nie wielu może się pochwalić taką zabawą na dachu i to coś innego niż netflix&chill
  • Odpowiedz