Wpis z mikrobloga

W zatłoczonym do granic możliwości pociągu, w przedziale wstaje facet i mówi:

Proszę państwa, jest bardzo niezręczna sytuacja, nie jestem w stanie przepchać się do ubikacji i po prostu zaraz zesram się w gacie.
Na to ktoś mówi:
No cóż, skoro jest taka sytuacja, to ja mam tutaj reklamówkę, mógłby pan zrobić to do niej, my się odwrócimy, potem się jakoś to wyrzuci przez okno.
Gość postanowił skorzystać z propozycji. Rozłożył reklamówkę na podłodze, zaczął rozpinać spodnie. Jeden z pasażerów w tym czasie, trochę dla odwrócenia uwagi, wyjął papierosa i próbuje go zapalić. A na to facet, z już ściągniętymi spodniami, kucając mówi:
Przepraszam pana bardzo, ale to jest przedział dla niepalących...

#suchar #dowcip
  • 18
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sandra925: przypomniał mi się taki filmik jak paczka znajomych jechała samochodem i nagle typ mówi że musi do kibla a oni mu dali butelkę i żeby się do niej załatwił a on zaczął walić do niej dwójkę. Próbowałem znaleźć ten film żeby pokazać rodzinie jak ktoś ma linka niech tu wstawi lub mi wyśle na priva.


@Ndxus: po co chcesz rodzinie pokazywać jak ktoś wali dwójkę do butelki?
@sandra925: żart śmieszny w latach 90. Teraz może być średnio zrozumiany, bo palenie w środkach komunikacji i to w dodatku zatłoczonych to tak duży nietakt i wykroczenie, że jestem wstanie sobie wyobrazić, że pasażerowie oszczędzili by srającego do reklamówki a spruli by się do palacza. :D