Wpis z mikrobloga

@jan-ulaf: Nie wiadomo gdzie się podziały. Nie jestem ruskim kwatermistrzem. Ty też nie. Wolski tym bardziej.

Z punktu widzenia ekonomii wojny te zmasowane ataki w ogóle były bezsensowne. I skończyły się wraz ze #!$%@? Surowikina ze stanowiska. A zaczęły się wraz z jego nadaniem na to stanowisko, pół roku po pierwszych artykułach o tym, że Ruskom kończą się rakiety.
@jan-ulaf: @musztym No ale nie wiecie tego po prostu xD

Więc wyciągacie wnioski na podstawie hipotez jakichś internetowych Napoleonów. I często te hipotezy są błędne. Nie wiadomo czy oni je produkują, ile ich produkują i jakich. Czy mają jakieś zapasy? Jeśli tak, to jakie? I jak duże? Nikt tego tutaj nie wie.

Najczęściej takie coś wychodzi w głuchych telefonach.

"Agencja Choojberg podaje, że ciotka siostry brata, co pracuje w MON Ukrainy,
Agencja Choojberg podaje, że ciotka siostry brata, co pracuje w MON Ukrainy, powiedziała, że jej mąż uważa, że Ruskom kończą się rakiety."


@vrNFWrUew3D4Rgz: dalej nie czytam. Jak to mówią każdy sądzi według siebie. Jak już tak chcesz się rozpisywać to polecam coś więcej niż opisy znalezisk. Chociaż tego typu newsy to chyba nawet na głównej nie ładują xD
@vrNFWrUew3D4Rgz: przecież wiadomo że się kończą bez artykułów prasowych. Ataki rakietowe zamienili na ataki dronami iranskimi żeby nie naruszać rezerw, do tego wykopali stare rakiety do ataków i wyciągnęli kindzaly. Nie wynika to z tego że są lepsze od kalibrów czy iskanderow, więc powód że po nie sięgnęli musi być inny niż ich skuteczność. A w liczbach widać spadek.
Pozostałe onuce są teraz z tobą w pokoju


@PoIand: Czemu wy te odpowiedzi macie zawsze takie same? 0 oryginalności... wszystko na jedno kopyto.

wklejasz przykład jakiegoś jednego kolesia?

A co do twojego pytania.. to zrobiłem tylko screeny pierwszego lepszego randoma, który swoją głupotą akurat zwrócił moją uwagę... Ale jak potrzebujesz jeszcze jakiś przykład, to masz kolejny pierwszy lepszy z brzegu.
Wejdź sobie na profil tego @ZenonArciszewski3127 który skomentował u góry i
c.....l - >Pozostałe onuce są teraz z tobą w pokoju

@PoIand: Czemu wy te odpowiedzi ...

źródło: zenon

Pobierz